Přednáška Jana Mühlfeita: Odemykání dětského potenciálu

Adresa:

Mladá Boleslav, Třída Václava Klimenta 294

Termín: 24.9.2018
Vstupné:

180,- Kč

24září pondělí 18:30

Žánr: ostatní akcepřednášky


Zveme vás na přednášku známého kouče a mentora Jana Mühlfeita a Kateřiny Novotné. Přednáška osvětlí posluchačům stěžejní body v pochopení silných stránek nejen u dětí, ale i studentů a dospělých. Každé dítě se narodí jako originál s řadou talentů a silných stránek. Klasický školní model je ale bohužel často nerozvíjí a zaměřuje se spíše na stránky slabé a eliminaci chyb.

Důležité je pomoci dětem/studentům jejich talenty najít, podpořit je v rozvoji a naučit je začít silné stránky efektivně využívat i v jejich životě. Dozvíte se mimo jiné, i jak funguje náš mozek ve stresu, jak se stresem pracovat či proč je důležitá nejen motivace, ale také inspirace. Přednáška je určena zejména pro rodiče a širokou veřejnost, ale i pro studenty a každého, kdo má zájem rozvíjet sebepoznání.

Jan Mühlfeit • pracoval 22 let v Microsoftu, z toho 15 let ve vedení, naposledy v pozici Chairman Europe • přednáší v mezinárodních firmách, na Harvardu, INSEADu, Cambridgi, Imperial College i MIT • koučuje manažery, sportovce, umělce i děti z dětských domovů • je mentálním koučem českých olympioniků • poskytoval rozhovory pro CNN, Bloomberg, CNBC, New York Times, Washington Post, La Tribune • má vlastní pořad na rádiu ZET s názvem Myšlení 1. Ligy • pravidelně mu vychází sloupek v The Huffington Post • je autorem knihy Pozitivní Leader (v říjnu roku 2016 ji publikovalo vydavatelství PEARSON, Financial Times Publishing), v současné době vyšla i česká verze u vydavatelství Albatros

Vstupenky k zakoupení na pokladně ŠKODA Muzea denně od 9 do 17 hod a v síti TicketPro. Více informací o akcích ve ŠKODA Muzeu najdete na muzeum.skoda-auto.cz. ŠKODA Muzeum, tř. Václava Klementa 294, Mladá Boleslav, tel.: +420 326 832 038, e-mail: muzeum@skoda-auto.cz.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Kulturní centra - Mladá Boleslav Akce v obci Mladá Boleslav

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Přednáška Jana...

Hotel Helada Mladá Boleslav (779 metrů)

Hotel Forman Mladá Boleslav (832 metrů)