Bitva Rogar Brdečný u Neveklova

Bitva Rogar Brdečný u Neveklova

Adresa:

Neveklov, Husova 810

Termín: 18.8.2018 19.8.2018
Vstupné:

plné 130 Kč, snížené 90 Kč

18srp - 19srp celý den

Žánr: ostatní akcebitva historie soutěže


12. ročník raně středověké bitvy Rogar, která se bude konat v Brdečném nedaleko Neveklova (okres Benešov) ve dnech 18. a 19. srpna 2018
Můžete těšit na více než 300 účinkujících z Čech, Slovenska a Německa. Budete mít možnost zhlédnout dobové ležení válečníků o zhruba 100 stanech, rekonstrukci pohanského obřadiště a vikinského pohřebiště, ozkoušet si zbraně i zbroje válečníků, dozvědět se mnoho zajímavých informací o Vikinzích i Slovanech z informačních tabulí a samozřejmě i od účinkujících, kteří rádi zodpoví dotazy.

Jako hlavní bod programu bude největší raně středověká bitva v Čechách, ve které se střetnou válečníci z dalekého severu i naši slovanští předci.

Tradičně jsou připraveny komentované prohlídky dobového tábora (s průvodci z řad renomovaných archeologů), turnaj a ukázky starého vikinského bojového sportu s názvem Glima.

Dále turnaj o nejlepšího válečníka – jedná se o tvrdý boj se zbraněmi v aréně, kde si můžete vybrat svého favorita na vítěze, fandit mu a podpořit ho k vítězství.. Turnaje v hodu kopím a v lukostřelbě.

Budete si moci vyzkoušet několik vikinských her a zúčastnit se soutěže o ceny.

Podrobný bohatý program akce zobrazíte kliknutím na obrázek.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Bitva Rogar Brdečný u...

Hotel Všetice Netvořice (4 km)

Resort Beach NOVÁ ŽIVOHOŠŤ Křečovice (9.2 km)