Kutnohorská Kocábka

Kutnohorská Kocábka

Adresa:

Kutná Hora, U Lorce 11/1

Termín: 11.8.2018
Vstupné:

200 Kč

11srpen sobota 12:30

Žánr: festivalyhudba country folk


K času prázdnin v Kutné Hoře patří již od roku 1984 neodmyslitelně i festival country, bluegrassové, trampské a folkové muziky Kutnohorská kocábka. Kocábka je jedna z mála festivalů, který přečkal dobu, která této muzice nepřála, přečkal i všeobecně klesající zájem posluchačů, a tak dnes patří k nejstarším festivalům tohoto žánru v České republice.

35. ročník Kutnohorské Kocábky se bude konat 11.8.2018 na nádvoří Měšťanského pivovaru v Kutné Hoře od 12:30 do 24 hodin.

Společně si poslechneme nejen tradiční Brzdaře, Trampoty, Wyrton a Johnny Cash Trio, ale i bluegrass v podání Blue Groundu, Mlékojedů a skupiny Red Leaf. Dále se po letech vracejí staří známí EKG-M, bohužel bez „maskáčového“ Marcela. Zahraje i skupina Meziměsto a věhlasní Taxmeni s Vráťou Vyskočilem a HopTrop se Samsonem. Jsme rádi, že se zase pobavíme s Lokálkou, která přijede i s naším dobře známým Vaškem Součkem, který část festivalu s Pepou Vodou odmoderuje. Můžete se těšit na skvělé občerstvení od pana Marcaníka, na pivo z kutnohorského pivovaru i na prohlídku prostor tohoto pivovaru.

Vstupné 200 Kč,.do výšky 110 cm a pro majitele průkazky ZTP zdarma. Předprodej vstupenek za sníženou cenu 180 Kč je v IC v Sankturinovském domě na Palackého náměstí v Kutné Hoře.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Kutnohorská Kocábka

Hotel Kréta Kutná Hora (130 metrů)

Hotel Mědínek Old Town Kutná Hora (794 metrů)