Aneta Langerová - Trenčín

Aneta Langerová - Trenčín

Adresa:

Trenčín , Pod Sokolice 518/12

Termín: 3.4.2020 v 19:30 hod. (pátek)

3duben pátek 19:30

Žánr: koncertypop rock

Umělci: Aneta LangerováKorben Dallas


Aneta Langerová se poprvé se slovenskou kapelou Korben Dallas setkala v roce 2015, kdy natočili symfonickou skladbu Sen. Po čtyřech letech opět spojí síly, tentokrát při mnohem větším projektu – vydají některé společné písně a na jaře vyrazí na československé turné.

Koncertní program na turné bude složen ze tří částí – kromě společného materiálu zahrají Korben Dallas i Langerová se svou kapelou vlastní skladby. Jako host se na koncertech představí i zpěvačka a violoncellistka Dorota Barová, která hrála s více členy Korben Dallas v projektu Tugriki a působí také v doprovodné kapele Langerové. 

Aneta Langerová je česká zpěvačka. V červnu 2004 zvítězila v prvním ročníku soutěže Česko hledá SuperStar a díky tomu vydala v září téhož roku album Spousta andělů. Vystudovala obchodní akademii v Praze. V letech 2005 a 2006...
Trio Korben Dallas hrají uhrančivou hudbu na pomezí rocku a alternativy s prvky bluegrassu či hiphopu. Za své debutové album byla kapela nominovaná na cenu kritiků mezi slovenskými Radio Head Awards.

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Aneta Langerová -...

Hotel KopaniceVyškovec (16.3 km)

Horská chata JanaLopeník (19.4 km)

Ranč U Sedmi kulíNedašova Lhota (23.8 km)