Český mejdan s rádiem Impuls - O2 Arena Praha

Český mejdan s rádiem Impuls - O2 Arena Praha

Adresa:

Praha 9, Ocelářská 460/2

Termín: 13.10.2018
Vstupné:

590,- - 990,- Kč

13říjen sobota 18:00

Žánr: koncertyfilm

Umělci: Michal Hrůza


Se skupinou Kryštof, Xindlem X, Václavem Neckářem, Richardem Müllerem a dalšími. Zažijte Český mejdan s Impulsem do třetice a udělejme společně z této hudební události roku tradici. Předprodej na 3. ročník je v plném proudu, a právě byl spuštěn prodej speciální kategorie vstupenek na stání u pódia za 990 Kč.

Český mejdan s Impulsem 2018 se bude opět konat v pražské O2 areně, tentokrát ale už 13. října 2018 a znovu slibuje velká hudební jména. Návštěvníky čeká zcela nové hvězdné obsazení, kterému vévodí skupina Kryštof, jíž se v roce 2017 podařilo dvakrát vyprodat stadion na Strahově a letos zahraje jediné halové vystoupení u nás právě na Českém mejdanu. Čeká vás hodinový koncert této skvělé kapely. Na obřím podiu se také objeví Richard Müller, Xindl X, Peter Nagy se skupinou Indigo nebo legendární hvězda písniček z Impulsovic krabičky Václav Neckář.

Své filmové hity, jako je Zakázané uvolnění nebo Pro Emu přijde zazpívat na Český mejdan Michal Hrůza. Chybět nebudou ani zástupci nastupující generace muzikantů a stále úspěšnější skupiny Jelen nebo Mirai, která letos zabodovala s hitem, Když nemůžeš, tak přidej. Tenhle živáááák prostě bude stát za to.

Vstupenky

jsou k dostání v prodejní síti Ticketportal v cenovém rozmezí 590 Kč – 990 Kč. Producenty koncertu jsou Rádio Impuls, Stratex Communications a Bestsport. 

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Hudební kluby - Praha 9 Akce v MČ Praha 9

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Český mejdan s rádiem...

Hotel Relax Inn Praha 9 (415 metrů)

WELLNESS HOTEL STEP Praha 9 (428 metrů)

Doporučené akce v Praze

Akce v Praze na Jiný den?

V okolí doporučujeme...

Žižkovská věž Žižkovská věž Praha 3 (3.7 km)
Prašná brána Prašná brána Praha 1 (4.7 km)
Kavárna Kaaba Kavárna Kaaba Praha 2 (4.6 km)