Program na květen - Palác Akropolis

Program na květen - Palác Akropolis

Adresa:

Praha 3, Kubelíkova 27

Termín: 1.5.2018 (úterý) 31.5.2018

Žánr: rockdiscofestivaljazzdancedeep housetechnohip hopzdarmaparty DNB


Nenechte si ujít bohatý program Paláce Akropolis na měsíc květen.

Čeká na vás:

3. 5. čt/thu
DJ Goldstar
21.00 l Divadelní bar l funk, breaks

4. 5. pá/fri
EUROCONNECTIONS: DELUXE /FR + VOILA /CZ
19.30 l Velký sál l 360,-/380,-

MoOnSherry - Summer Calling - vol. 17 DJs IAN KITA, 4BECOME1 W/ DUDU MORAIS DRUMS, DOLPH w/ SAX
22.00 l Malá scéna l 60,- l house, deep, minimal, tech
MoOn:Sherry - Summer Calling - vol. 17 DJs DUG, SCAFFER, BACK
22.00 l Divadelní bar l 60,- l black music

5. 5. so/sat
Million Marihuana March aftrer party DJs Reviye & Bazooka Joe
22.00 l Malá scéna l
Million Marihuana March aftrer party DJs Mikim & Voita
22.00 l Divadelní bar l 60,- l breaks & DnB

7. 5. po/mon
SPITFIRE COMPANY & MCKENZIE TOMSKI: MISS AMERIKA
20.00 l Velký sál l 250,-/150,-*

8. 5. út/tue
SPITFIRE COMPANY & MCKENZIE TOMSKI: MISS AMERIKA
20.00 l Velký sál l 250,-/150,-*

9. 5. st/wed
SPITFIRE COMPANY & MCKENZIE TOMSKI: MISS AMERIKA
20.00 l Velký sál l 250,-/150,-*

10. 5. čt/thu
Mwezi WaQ
20.00 l Velký sál l 390,-/450,-

DB 22.00 - DJ Scarface
22.00 l Divadelní bar l black music

11. 5. pá/fri
FEMI KUTI /NG & THE POSITIVE FORCE
19.30 l Velký sál l 600,-/850,-

BANG! DJs Cut Dem feat Igor Ochepovsky /guitar/, Robot
22.00 l Malá scéna l
BANG! DJs Mr. Funky Machine & ILL Pepson
22.00 l Divadelní bar l

12. 5. so/sat
SOHN
19.30 l Velký sál l 490,-

Djs Orisha & Pocoloco & host
22.00 l Malá scéna l 50,- l latino, jazz, afro, soul, broken beats
PHUNKPHUNK DJs Fun, Vilém
22.00 l Divadelní bar l 50,- l Funky House, NU Disco

14. 5. po/mon
24. FESTIVAL INTEGRACE SLUNCE
WORKSHOP: DAMU - DIVADELNÍ TVORBA VE SPECIFICKÝCH SKUPINÁCH
9.00 l Velký sál l Vstup zdarma

15. 5. út/tue
24. FESTIVAL INTEGRACE SLUNCE: PESTRÉ DOPOLEDNE
9.00 l Velký sál l Vstup zdarma
9.00 HOUSENKA NA PRÁZDNINÁCH – simulačni tanec, ZŠ Tolerance, Mochovská 570, Praha 9
9.30 LETNÍ JISKŘENÍ - pásmo tance a zpěvu, Zámeček Střelice, Tetčická 311/69, Střelice
10.00 VODNÍK + SVATEBNÍ KOŠILE – volná adaptace z Kytice Jiřího Suchého, Gymnázium a SOŠ pro zrakově postižené, Radlická 591/115, Praha 5
10.30 PRINCEZNA ZA TŘI KORUNY, ZŠ Želešice, Sadová, p.o., Sadová 530, Želešice
11.00 KROUŽEK REV!VAL – hudební vystoupení ZŠ a PŠ Arkadie o.p.s., U Nových lázní 1286/9, Teplice

16. 5. st/wed
24. FESTIVAL INTEGRACE SLUNCE: PESTRÉ DOPOLEDNE
9.00 l Velký sál l Vstup zdarma
9.00 VARIETÉ , Gymnázium, SOŠ, ZŠ a MŠ pro sluchově postižené, Ječná 27, Praha 2,
9.20 BAVÍME SE NA MODRÉ, ZŠ Kupeckého 576, Praha 4
9.45 V JEDNOM RYTMU - Taneční kroužek Balónky, ZŠ speciální a Praktická škola Praha 6, Rooseveltova 8/169, Praha 6
10.10 ,,BOKY JAKO SKŘÍŇ,, - taneční soubor Leporelo, Centrum 83, Václavkova 950, Mladá Boleslav
10.30 3 TANCE – LION, ZŠ Ústí nad Labem, Školní náměstí 100/5, Ústí nad Labem
11.00 BYLI JSME A BUBEN - hudební vystoupení, Denní stacionář AKORD, Záhřebská 36, Praha 2

LAVOISIER /PT
20.00 l Malá scéna

17. 5. čt/thu
24. FESTIVAL INTEGRACE SLUNCE
BESEDA A WORKSHOP: S VOZÍKEM NA OLYMP S DAVIDEM DRAHONÍNSKÝM
9.00 l Velký sál l Vstup zdarma

Jam Stream
22.00 l Malá scéna l jazz, funky, soul, cross over
DJ Mist
22.00 l Divadelní bar l funk, breaks

18. 5. pá/fri
24. FESTIVAL INTEGRACE SLUNCE: PESTRÉ DOPOLEDNE
9.00 l Velký sál l Vstup zdarma
9.00 LABUTÍ JEZERO, ZŠ Ružinovská 2017/20, Praha 4

9.20 LAKOMÁ BARKA, ZŚ pro zrakově postižené, Náměstí Míru 19, Praha 2
9.40 TANEČNÍCI Z BÁRTLOVKY, ZPĚVÁCI Z BÁRTLOVKY, MŠ a ZŠ, Bártlova 83, Praha 9
10.00 CIDÁČEK PRO SLUNÍČKO, CID, Peckova 7, Praha 8
10.30 STAR DANCE ANEB KDYŽ HVĚZDY JINAK TANČÍ , ZŠ Zahrádka a Integračni centrum Zahrada,
U Zásobni zahrady 8/12445, Praha 3
11.00 PEŘÍČKO - scénické pohybové divadlo DALLO - Dalibor Gajdoš, Hlavná 66, Stupava, Slovensko

RAP HISTORY 1998-2008 DJs LiL Rowa & guest
22.00 l Malá scéna l 60,- l rap, hip hop
BOOGIE NIGHT DJs Cashmeer & Skywalker
22.00 l Divadelní bar l funk, soul, dico, boogie

19. 5. so/sat
Covenant I DJs Roman Rai, Täino, Shaftling, A²
22.00 l Malá scéna l 50,- l techno, tech house
Dope on Plastic DJs Kolack and guest
22.00 l Divadelní bar l 50,- l rap, hip hop

20. 5. ne/sun
AMATÉRSKÝ TURNAJ VE STOLNÍM FOTBALU
18.00 l Malá scéna l

21. 5. po/mon
DONNY McCASLIN /US
19.30 l Velký sál l 400,-/500,-

Mr. Funky Machine
22.00 l Divadelní bar l acid jazz, funk, soul, electronic

22. 5. út/tue
VEEBLEFETZER /IT
19.30 l Velký sál l 250,-/290,-

23. 5. st/wed
RIDINA AHMEDOVÁ, MILLI JANATKOVÁ, ANTONIA NYASS: ŘEKNI MI
20.00 l Velký sál l 200,-/140,-*

24. 5. čt/thu
DJ JimmyX & friends
22.00 l Divadelní bar l urban beats

25. 5. pá/fri
DEETHANE
19.30 l Velký sál l 210,-/250,-

Ready to Fly DJs Streetkid & guest
22.00 l Malá scéna l 50,- l deep house
No Compromise DJs Jose Madeira, Flyplender, Mill, Jareza
22.00 l Divadelní bar l 50,- l tech-house

26. 5. so/sat
PORTY
19.30 l Velký sál l 240,-/290,-

Substance D - Projsect
22.00 l Malá scéna l 50,- l deep, tech house
Rocaflex DJ Scarface and roccaflex crew
22.00 l Divadelní bar l 50,- l black music

27. 5. ne/sun
PERE UBU /US
19.30 l Velký sál l 390,-/450,-

DJ Rockin Robin
22.00 l Divadelní bar l rock´n´roll

29. 5. út/tue
MUSIC INFINITY: RIVAL CONSOLES /UK + STROON /SK
19.30 l Velký sál l 320,-/380,-

Mr. Ultrafino
22.00 l Divadelní bar l jazz & soul

31. 5. čt/thu
Funk You! DJs ILL Rick and Funky Machine
22.00 l Divadelní bar l ghetto funk

VÝSTAVA - FOYER PALÁCE AKROPOLIS 3. 5. - 31. 5.
24. FESTIVAL INTEGRACE SLUNCE: DIVADELNÍ TVORBA VE SPECIFICKÝCH SKUPINÁCH

PŘIPRAVUJEME:

4. 6. STUDIO DAMÚZA & FEKETE SERETLEK: RAT
5. 6. STUDIO DAMÚZA & FEKETE SERETLEK: RAT
6. 6. MUSIC INFINITY: LARAAJI /US + HIOR CHRONIK /GR
8. 6. OLI ALCHEMY
17. 6. HATEBREED & MADBALL
10. 7. DÄLEK /US


Těšíme se na vás!

Hudební kluby - Praha 3 Akce v MČ Praha 3

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Program na květen -...

Italian Hotel Praha 3 (106 metrů)

Hotel Victoria Praha 3 (246 metrů)

Doporučené akce v Praze

Akce v Praze na Jiný den?

V okolí doporučujeme...

Žižkovská věž Žižkovská věž Praha 3 (202 m)
Prašná brána Prašná brána Praha 1 (1 604 m)
Kavárna Kaaba Kavárna Kaaba Praha 2 (941 m)