The Dead Daisies v Praze

The Dead Daisies v Praze

Adresa:

Praha 1, Štěpánská 61

Termín: 9.6.2020 v 21:00 hod. (úterý)
Vstupné:

předprodej 590 Kč, na místě 690 Kč

9červen úterý 21:00

Žánr: koncertyHard rock Heavy metal

Umělci: The Dead Daisies


The Dead Daisies, australsko-americká rocková superskupina založena roku 2013 v Sydney se vrací do Prahy. V pražském Lucerna Music Baru vystupovali už několikrát, tentokrát na jeho kruhové pódium zavítají 9. června. Loni mezi sebou The Dead Daisies přivítali nového člena, legendárního Glenna Hughese (Deep Purple, Black Country Communion). Glenn se ujal zpěvu a basové kytary po boku kytaristů Douga Aldriche (Whitesnake and Dio), Davida Lowyho (Mink a Red Phoenix) a bubeníka Deen Castronova (Journey, Bad English a Hardline).

Glenn je nesporným přínosem pro kapelu, pravým originálem uvedený do Rock And Roll Hall of Fame, s bohatou osobní historií v hudbě, která oplývá mnoha těžkými rockovými váhami.

Ve studiu v La Fabrique Studio na jihu Francie vzniká nové, dosud nepojmenované album, které vyjde v květnu, společně se zahájením turné. Na novém, dosud nepojmenovaném album The Dead Daisies se už podílí i Glenn, produkuje ho Ben Grosse.

The Dead Daisies jako kapela fungují již zhruba čtyři roky. Zatímco sami členové patří mezi nejlepší rockery této planety, společně pak ještě stihli spolupracovat s takovými umělci jako ZZ Top, Aerosmith, Lynyrd Skynyrd, Bad...

O akci jsme již napsali...

Hudební kluby - Praha 1 Akce v MČ Praha 1

Podobné akce

Ubytování v okolí akce The Dead Daisies v Praze

Salón v hotelu ElyséePraha (260 metrů)

Hotel Majestic PlazaPraha (315 metrů)

Hotel Suite Home PraguePraha (459 metrů)