Papilonia

Papilonia

Adresa:

Praha 1, Na Příkopě 854/14

Termín: 30.6.2020 31.7.2020
Vstupné:

85 Kč – 340 Kč

30čer - 31čvc celý den

Žánr: ostatní akcemotýli expozice muzeum kultura vyžití pro děti rodina


V motýlím domě Papilonia spatříte stovky živých exotických motýlů s rozpětím křídel až 20cm. A prohlédnout si tyto čarokrásné výtvory přírody budete moct z naprosté blízkosti a v absolutním kontaktu - žádné bariéry mezi hosty a motýly u nás totiž nenajdete.

Exotičtí motýli nemají vrozený strach z lidí. Mějte proto vždy připravený fotoaparát pro případ, že si nějaký „létající drahokam“ vybere Vaše rameno pro přistání a krátký odpočinek. A pokud si přejete zvýšit šanci, že se tak stane, oblečte si žluté oblečení a navoňte se ovocným parfémem.

Určitě se zastavte i u líhně – při troše štěstí se stanete očitými svědky líhnutí motýla z kukly a jeho prvního životního letu.

Hosty milující teplo jistě potěší, že v Papilonii celoročně udržujeme teplotu 26°C a 80% vzdušnou vlhkost. Přítomným motýlům totiž simulujeme klima jejich přirozeného výskytu, což jsou deštné pralesy od Amazonie až po Thajsko. V této souvislosti upozorňujeme, že v recepci jsou zdarma k dispozici uzamykatelné šatní skříňky pro odložení teplého oblečení. 

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Papilonia

Tyn Yard ResidencePraha (336 metrů)

The Emblem HotelPraha (564 metrů)

Zrcadlová kaple KlementinaPraha (660 metrů)