Ben Caplan v Praze

Ben Caplan v Praze

Adresa:

Praha 5, Zborovská 7

Termín: 28.11.2021 v 21:00 hod. (neděle)
Vstupné:

předprodej 390 Kč, na místě 490 Kč

28listopad neděle 21:00

Žánr: koncertyfolk rock

Umělci: Ben Caplan


PŘELOŽENO NA 28. 11. 2021

Ben Caplan je písničkář, performer a bavič v tom nejlepším smyslu slova. Od první vteřiny, kdy vkročí na pódium, vás upoutá obrovským vousem, neslušnou hřívou, kouzlem osobnosti a umem.

Ve svém posledním projektu Ben Caplan zkoumá témata imigrace, ztráty, temnoty, lásky, sexu a Boha. Caplan vystupuje s novými písněmi původně složenými pro muzikál Old Stock: A Refugee Love Story. Oceněné divadelní představení mělo premiéru na festivalu Edinburgh Fringe Festival, kde získalo nejvyšší ocenění a stalo se hitem. Hudba z muzikálu vyšla na Caplanově třetím studiovém albu nazvaném Old Stock.

Kanadský písničkář s drsným hlasem Ben Caplan má na svém kontě teprve dvě studiové desky. Tu poslední vydal v září minulého roku s názvem Birds With Broken Wings. I přesto si tento šílenec i básník dokázal získat srdce...

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

O akci jsme již napsali...

Hudební kluby - Praha 5 Akce v MČ Praha 5

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Ben Caplan v Praze

Hotel ArbesPraha (351 metrů)

AndÄ›l Apartmány PrahaPraha (407 metrů)

Hotel u Martina PrahaPraha (434 metrů)