NGO Market 2018

NGO Market 2018

Adresa:

Praha 8, Pernerova 652/55

Termín: 11.4.2018
Vstupné:

zdarma

11duben středa 11:00

Žánr: ostatní akce


Dne 11. dubna 2018 proběhne v Praze ve Foru Karlín devatenáctý ročník projektu NGO Market, pořádaný Nadací Forum 2000. Jedná se o největší veletrh neziskových organizací ve střední a východní Evropě.

Na akci se představí organizace působící v oblasti vzdělávání, dobrovolnictví, lidských práv, životního prostředí a dalších sférách. Organizace mají příležitost prezentovat své aktivity široké veřejnosti, zakládat nová partnerství, oslovovat potenciální sponzory a dobrovolníky. Letošní ročník nese název „Příběhy občanské společnosti“. Ten je odvozen od činnosti neziskových organizací, jelikož fungování každé z nich provázejí reálné příběhy obyčejných lidí, kterým neziskové organizace změnily život k lepšímu.

Tyto příběhy budou návštěvníky provázet celým veletrhem a dostane se jim tak větší pozornosti než doteď. Pro všechny účastníky je jako každý rok vstup zdarma, otevírací doba akce je letos prodloužena od 11 do 19 hodin. Kromě praktických ukázek z činnosti neziskových organizací se návštěvníci mohou těšit i na bohatý program obsahující asi 30 různých akcí. Nebudou chybět workshopy pro zástupce neziskového sektoru (např. o PR, fundraisingu, účetnictví), semináře, diskuse o aktuálních tématech jako je kybernetická bezpečnost, manipulace s informacemi či šíření propagandy a role NGOs v boji s těmito výzvami.

Nezapomněli jsme ani na děti, pro které jsou připraveny zábavné a vzdělávací aktivity, garantem odborného programu je Nadace Neziskovky.cz. Letošní ročník má velký mediální potenciál a šanci zasáhnout mnoho lidí. A to nejen kvůli událostem poslední doby, ale také díky svému rozšíření co se rozsahu i záběru týče. NGO Marketu 2017 se zúčastnilo na 1300 lidí, z čehož bylo 200 zástupců neziskových organizací. Projekt můžete sledovat i na naší facebookové události NGO Market 2018 a pokud byste se o akci chtěli dozvědět více či vás zajímají fotky z minulého ročníku, navštivte naši webovou stránku www.forum2000.cz, kde v rubrice „projects“ najdete i NGO Market. Těšíme se na vás 11. dubna ve Foru Karlín.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Kulturní centra - Praha 8 Akce v MČ Praha 8

Podobné akce

Ubytování v okolí akce NGO Market 2018

Pension Aaron Praha 8 (223 metrů)

Hotel Royal Galerie Praha 8 (257 metrů)

Doporučené akce v Praze

Akce v Praze na Jiný den?

V okolí doporučujeme...

Žižkovská věž Žižkovská věž Praha 3 (1 239 m)
Prašná brána Prašná brána Praha 1 (2 km)
Kavárna Kaaba Kavárna Kaaba Praha 2 (1 975 m)