Yotam Silberstein Trio (Izrael)

Adresa:

Praha 1, Michalská 9

Termín: 22.4.2018

22duben neděle 19:30

Žánr: festivaljazzdancefilm


Yotam Silberstein narozený v Tel Avivu začal zářivou kariéru již ve 21 letech, kdy získal titul „Izraelský jazzový hráč roku" a zazářil na slavném italském jazzovém festivalu v Umbrii. Hned nato vydal debutové album, kterému se dostalo uznání odbornou kritikou. V roce 2005 přesídlil do New Yorku a během10 let se vypracoval mezi jazzovou elitu. Nahrává a hraje s jejími významnými představiteli jako James Moody, Heath Brothers, Paquito D 'Rivera, Monty Alexander, Christian McBride, John Patitucci, Roy Hargrove, David Sanborn, Marcus Miller, což je výčet jen několika z nich.

Navíc, Yotam Silberstein vystupuje jako leader jazzových skupin ve velkých klubech a na festivalech v USA, Americe, Japonsku a Asie. Yotam je také vítězem ceny Sundance Time Warner za filmovou hudbu. Je považovaný za umělecky nadaného hudebníka a technicky vyspělého kytaristy. Díky těmto vlastnostem nahrál řadu alb u významných vydavatelů, které byly kritikou velmi příznivě přijaty a které znovu definují bebop jako žánr („Resonance" či „Brasil," či na Greammy nominované album "Harlem-Kingston Express Live!" Montyho Alexandera).

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Hudební kluby - Praha 1 Akce v MČ Praha 1

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Yotam Silberstein Trio...

Zrcadlová kaple KlementinaPraha (311 metrů)

The Emblem HotelPraha (314 metrů)

ValentinskaPraha (354 metrů)

Doporučené akce v Praze

Akce v Praze na Jiný den?

V okolí doporučujeme...

Staroměstské náměstí Staroměstské náměstí Praha 1 (217 m)
Pražský Orloj Pražský Orloj Praha 1 (248 m)
Café Louvre Café Louvre Praha 1 (335 m)