USP After Hours - Develooper

Adresa:

Praha 1, Michalská 9

Termín: 24.2.2018

24únor sobota 23:00

Žánr: koncerty


Projekt Develooper je výsledkem pokusu o zhotovení univerzálního improvizačního nástroje, který by v daný okamžik dokázal zrealizovat v co největší možné míře hudební myšlenky, které uživatele nástroje napadají přímo v daný okamžik, spolu s tím však také možnosti využívat výhod předem připraveného materiálu.

Vznikl tak originální hudební nástroj "develooper", který je kombinací počítačového ovladače ve tvaru elektrické kytary, mikrofonu, zvukových efektů, projektoru, počítače a v neposlední řadě také tzv. loop machine, tedy přístroje, který v reálném čase umožňuje nahrávat, vrstvit a upravovat momentální zvukový signál. Kromě zvukové složky též nástroj obsahuje banku vizuálních efektů reagujících na živý zvukový signál, se kterou lze pracovat stejně svobodně jako se složkou zvukovou. Výsledkem je představení, které se s každým uvedením proměňuje podle nálady publika, prostředí, typu události, a samozřejmě také dle momentálního rozpoložení a uměleckých choutek interpreta samotného.

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Hudební kluby - Praha 1 Akce v MČ Praha 1

Podobné akce

Ubytování v okolí akce USP After Hours -...

Zrcadlová kaple KlementinaPraha (311 metrů)

The Emblem HotelPraha (314 metrů)

ValentinskaPraha (354 metrů)