7. ročník meziškolní konference

7. ročník meziškolní konference

Adresa:

Praha 1, Rytířská 29

Termín: 21.2.2018

21únor středa 09:30

Žánr: ostatní akce


Osvojit si umění prezentace před lidmi, obhajovat své názory i diskutovat na úrovni. Tuto možnost nabízí studentům středních škol již 7. ročník Meziškolní konference pořádaný neziskovou organizací Dělej, co tě baví, z. ú. Konat se bude 21. února v Praze v Mramorovém sále České spořitelny za účasti českého zástupce Evropské komise. Snahou organizace Dělej, co tě baví je motivovat děti a mládež k rozvíjení vlastní osobnosti.

K tomu patří i naučit se mluvit před lidmi, prezentovat slušně své názory a umět si je obhájit v diskusi. Vybraní studenti středních škol si právě toto mohou vyzkoušet na pražské Meziškolní konferenci na čtyřech různorodých tématech „Vím, jaké mám možnosti studovat a pracovat v Evropě?“, „Mobilní aplikace a moje motivace ke sportu aneb proč se vůbec hýbat? “, „Digitální studium aneb já a „digi svět“ , „Hi stranger, how do you feel in the Czech republic?“. „Studenty vybíráme z opravdu velké řady zájemců.

Tentokrát dostane příležitost více než 20 studentů z 10 různých středních škol,“ uvedla za organizátory Jiřina Faloutová, ředitelka projektu Dělej, co tě baví. Mimo to na konferenci vystoupí Petr Naske z Ústavu národního vzdělávání a předseda Jednoty školských informatiků. Jeho přednáška se bude týkat aktuálního tématu digitálního vzdělávání. Příspěvek zástupce Vysoké školy tělesné výchovy a sportu Palestra zase studentům představí možnosti studia sportovních oborů. 

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Kulturní centra - Praha 1 Akce v MČ Praha 1

Podobné akce

Ubytování v okolí akce 7. ročník meziškolní...

Hotel Prague Golden Age Praha 1 (63 metrů)

Pension Tara Praha 1 (89 metrů)

Doporučené akce v Praze

Akce v Praze na Jiný den?

V okolí doporučujeme...

Pražský Orloj Pražský Orloj Praha 1 (243 m)
Staroměstské náměstí Staroměstské náměstí Praha 1 (246 m)
Café Louvre Café Louvre Praha 1 (424 m)