Dernisáž výstavy Basic Instinct Special Feat

Dernisáž výstavy Basic Instinct Special Feat

Adresa:

Praha 9, Kolbenova 923/34a

Termín: 20.2.2018

20únor úterý 18:00

Žánr: výstavy


Pragovka Gallery Vás srdečně zve na  interaktivní performance a dernisáž výstavy Basic Instinct Special Feat dne 20.02. 2018 v 18:00. Adrian Altman & Olga Krykun: Basic Instinct Special Feat  Kurátorka: Christina Gigliotti Performance VJ: Šimon Levitner Audio: Misty Picture  Musíme připustit, že jsme poněkud escapisté.

Vytvořili jsme simulaci, v níž se právě nacházíte, abychom se vyrovnali s vlastní smrtelností a rychle se blížící zkázou, které čelí naše planeta. Toto je Beta- verze, nazvaná Basic Instinct Special Feat, něco mezi tichým rájem a nebezpečným podsvětím, kde se můžeme připravit na to, co přijde, nebo nedělat vůbec nic.

Můžete zde strávit tolik času, kolik chcete. Popravdě, spojení s námi je žádoucí. Zapomeňte na své vlastní tělo a chvíli obývejte jedno z těch našich. VYBER HRÁČE: XADALT (POZ: Rychlost, Speciální nohy) (NEG: Umíněnost) VYBER HRÁČE: OK.RYKUN  (POZ: Rychlá Drápavá Klepeta, Hbitost) (NEG: Prchlivost) Rozhodnutí necháváme na Vás, rádi nad sebou občas rádi ztrácíme kontrolu. Podívejte se okolo, prohlédněte si naše prostředí. Všechno je jiné, všechno je stejné.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Galerie a muzea - Praha 9 Akce v MČ Praha 9

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Dernisáž výstavy...

Clarion Congress Hotel Prague Prague 9 - Vysočany (652 metrů)

Hotel Pivovar Praha 9 (875 metrů)

Doporučené akce v Praze

Akce v Praze na Jiný den?

V okolí doporučujeme...

Žižkovská věž Žižkovská věž Praha 3 (5.4 km)
Prašná brána Prašná brána Praha 1 (6.5 km)
Kavárna Kaaba Kavárna Kaaba Praha 2 (6.4 km)