Kino Zahrada: Nikdys nebyl

Kino Zahrada: Nikdys nebyl

Adresa:

Praha 11, Malenická 1784

Termín: 12.3.2018
Vstupné:

100/90 Kč

12březen pondělí 19:00

Žánr: filmdramathriller


Joe je válečný veterán, který si nese celou řadu jizev. Nejen z nasazení v Afghánistánu, ale i z dětství, kdy musel čelit brutálnímu otci, a ze své kariéry agenta jednotky FBI pro boj s prostitucí. Svůj bezvýchodný život tráví mezi domem, kde žije jeho podivínská matka, a nebezpečnými misemi, na nichž zachraňuje ženy, které se staly oběťmi obchodu s bílým masem.

Významný senátor si ho najme, aby přivedl zpět jeho nezletilou dceru, která skončila v jednom z anonymních domů, v nichž kvete dětská prostituce. Joe bere své osvědčené kladivo a vydává se na další výpravu za spravedlností. Tentokrát však nezůstane jen u záchrany bezbranné ženy. Joe mimoděk zasáhne do pedofilní sítě, jejíž vlákna vedou vysoko… Od té chvíle se jeho existence dostává do krvavé spirály, jejíž násilnost překonává i předchozí traumatické zážitky. Film Lynne Ramsay je velmi svéráznou variací noir detektivky a procedurálního thrilleru.

Režie: Lynne Ramsay. Drama / Thriller / Mysteriózní. Velká Británie / Francie/ USA, 2017, 95 minut. EN/České titulky. Česká premiéra 1. 3. 2018. Přístupný od 15 let. Ocenění: Cannes 2017 – Joaquin Phoenix (Nejlepší herec), Lynne Ramsay (Nejlepší scénář) a nominace na Zlatou palmu

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Kino Zahrada: Nikdys...

A.V. Pension Praha Praha 4 (907 metrů)

Hotel Globus Praha 4 (1 636 metrů)

Doporučené akce v Praze

Akce v Praze na Jiný den?

V okolí doporučujeme...

Žižkovská věž Žižkovská věž Praha 3 (7 km)
Kavárna Kaaba Kavárna Kaaba Praha 2 (7.2 km)