Sensation

Adresa:

Praha 9, Českomoravská 2345/17

Termín: 23.6.2018
Vstupné:

1590

23červen sobota 22:30

Žánr: koncerty


Nejznámější světový taneční event Sensation se po pěti letech opět vrací do pražské O2 areny, kterou tato akce v minulosti sedmkrát zcela vyprodala. V sobotu 23. června 2018 budete mít možnost zažít zcela novou show s obřími dekoracemi, speciálními efekty a chybět samozřejmě nemohou ani světové djské hvězdy.

Praha bude první evropskou metropolí, kde se tento nový koncept představí a vy máte šanci být u toho! Vstupenky jsou již v prodeji v síti Ticketportal.cz a to v několika kategoriích od základních vstupenek na plochu až po vstupenky na exkluzivní VIP terasu a tzv. Golden vstupenky umožňující užít si večer v luxusním klubovém patře s kompletním cateringem.

Přestože se loni mohlo zdát, že tento veleslavný holandský koncept společnosti ID&T došel s edicí Sensation The Final ke svému konci, není tomu tak a Sensation je zpět s novou spektakulární show. Opět nás tedy čeká nenapodobitelná atmosféra a zvláštní pocit sounáležitosti desetitisíců tanečníků oblečených v bílé. O line-upu a všech dalších podrobnostech vás budeme průběžně informovat. Hlavní je, že tento fenomén v bílé je zpět!

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Hudební kluby - Praha 9 Akce v MČ Praha 9

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Sensation

Hotel Inturprag Praha 9 (318 metrů)

Hotel Relax Inn Praha 9 (451 metrů)

Doporučené akce v Praze

Akce v Praze na Jiný den?

V okolí doporučujeme...

Žižkovská věž Žižkovská věž Praha 3 (4 km)
Prašná brána Prašná brána Praha 1 (5.1 km)
Kavárna Kaaba Kavárna Kaaba Praha 2 (5 km)