„Marvini“  zabíjejí sekerou už 10 let!

„Marvini“ zabíjejí sekerou už 10 let!

Adresa:

Praha 1, Soukenická 1187/29

Termín: 25.1.2018
Vstupné:

100

25leden čtvrtek 19:30

Žánr: divadlosoutěž


PRAHA – Před 10 lety měla na premiéru zřejmě nejdiskutovanější inscenace Divadla u.s.MARVIN „Zabiju tě sekerou!“  od brněnského autora Pavla Trtílka.

V letošním roce slaví Divadlo u.s.MARVIN dvě jubilea. Jako první si připomene desáté výročí od prvního uvedení inscenace „Zabiju tě sekerou!“. Činoherní inscenace, která jako by se trefila někam mezi žánry. Inscenace, která je jednou provázena po celou dobu bouřlivým smíchem publika, jindy diváci zvážní… Inscenace, se kterou to nemají lehké ani na soutěžních festivalech, protože porotci nevědí, do jaké škatulky ji zařadit. Inscenace, která jistě nikoho nenechá chladným.

Večer věnovaný deseti letům této inscenace proběhne v samém centru Prahy, v části Nového Města zvané Petrská čtvrť ve čtvrtek 25. ledna 2018.

Drastická groteska o střetu dvou stárnoucích primitivů a jejich dcery, na niž už zapomněli a která je jde se svým přítelem navštívit. Naposled je viděla, když jim byla ve svých třech letech úřady odebrána… O ošidných návratech domů vypráví inscenace, která získala 3. místo na přehlídce experimentálního a alternativního divadla v Plasech a byla doporučena na celostátní přehlídku experimentálního a alternativního divadla „Šrámkův Písek“ (ač inscenace sama není ani alternativní ani experimentální). Dále získala ceny za herecké výkony i na dalších přehlídkách, z jiných byla porotou nemilosrdně vyfakována.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Divadla - Praha 1 Akce v MČ Praha 1

Podobné akce

3únor neděle 19:00

5květen neděle 19:00

Aida

, Národní 1 Divadlo

16prosinec neděle 14:00

26únor úterý 19:00

La Traviata

, Křižíkova 10 Divadlo

Ubytování v okolí akce „Marvini“ ...

Hotel CLEMENT Praha 1 (64 metrů)

Boutique hotel MOODs Praha 1 (72 metrů)

Doporučené akce v Praze

Akce v Praze na Jiný den?

V okolí doporučujeme...

Prašná brána Prašná brána Praha 1 (542 m)
Pražský Orloj Pražský Orloj Praha 1 (913 m)
Café Louvre Café Louvre Praha 1 (1 396 m)