Výstava For boat 2018

Výstava For boat 2018

Adresa:

Praha 9, Beranových 667

Termín: 9.3.2018 11.3.2018
Vstupné:

165 Kč v předprodeji, 200 Kč na místě

9bře - 11bře celý den

Žánr: ostatní akceloděvýstava


Druhý ročník výstavy FOR BOAT se uskuteční od 9. do 11. března 2018 v areálu PVA EXPO PRAHA. Naváže na loňský úspěch a ve třech halách představí všechny zásadní značky, které jsou k dostání na českém trhu. V jedné hale bude postaven obří bazén, kde bude probíhat zajímavý doprovodný program pro malé i velké návštěvníky.

Zájem o druhý ročník výstavy lodí předčil očekávání. Návštěvníci se tak letos mohou těšit hned na tři zaplněné haly letňanského výstaviště PVA EXPO PRAHA. K vidění tak bude vše od vodních skútrů přes plachetnice, motorové čluny až po dvanáctimetrovou jachtu. Ke koupi bude oblečení i doplňky pro vodní sporty. Přihlášené jsou mimo jiné firmy Marine, Česká lodní doprava, BG Technik cs, Wavy boats, Lodní servis Linhart, f.a.s yachting, Dock Marine, BOATSERVICE, Ral vodní skútry, SMARTEO, boat Master, OAKBay, PRONTO, Yamaha Motor, Normark a další.

Doprovodný program pro děti i dospělé

Kromě prezentace novinek se mohou příchozí těšit na obří bazén, kde bude probíhat doprovodný program veletrhu. Děti si zde budou moci přímo na vodě vyzkoušet lodě pro malý yachting. Po celou dobu budou mít návštěvníci možnost zkusit oblíbený paddleboarding a windsurfing pod dohledem zkušených odborníků. K vidění bude i populární jóga na paddleboardu. Zajímavá bude také expozice Vodní záchranné služby, jejímž tématem bude Bezpečné dětství u vody. Mimo to bude předvádět zásahovou techniku – záchranářské lodě a auto.

Připraven bude i oblíbený bazar lodí, kde bude možnost koupit nebo prodat zánovní kousek. Na stánku Lodninoviny.cz budou každý den v odpoledních hodinách probíhat tematické přednášky. K vidění bude výstava velkoformátových fotografií Pavla Nesvadby, proběhne také vyhlášení soutěže o nejlepší fotografii roku 2017. Návštěvníci budou mít jedinečnou možnost vyzkoušet na stánku firmy HARKENsport HARKEN grinder - unikátní trenažér z jachty Volvo Ocean Race a poměřit tak své síly s ostatními jachtaři. Pokud se chystáte zřídit si kapitánský průkaz, pak byste si neměli nechat ujít konferenci k tomuto tématu.

Kromě lodí zhlédnou návštěvníci ve stejný termín i veletrhy FOR CARAVAN a FOR TRAVEL, které doplní víkendový cestovatelský festival Kolem světa.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Kulturní centra - Praha 9 Akce v MČ Praha 9

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Výstava For boat 2018

Hotel Blue Orange Praha 9 (1 698 metrů)

Hotel Koral Praha 9 (1 788 metrů)

Doporučené akce v Praze

Akce v Praze na Jiný den?

V okolí doporučujeme...

Žižkovská věž Žižkovská věž Praha 3 (7 km)
Kavárna Kaaba Kavárna Kaaba Praha 2 (7.9 km)