Lukáš Bařák a jeho hosté

Lukáš Bařák a jeho hosté

Adresa:

Praha 2, Karlovo náměstí 1/23

Termín: 21.5.2018
Vstupné:

600

21květen pondělí 19:00

Žánr: koncertykoncerty


Basbarytonista Lukáš Bařák absolvoval Akademii múzických umění v Praze pod vedením Ivana Kusnjera a své znalosti prohlubuje na mistrovských kurzech u Adama Plachetky, Renato Brusona či Reginy Köbler. Na podzim 2014 debutoval v Jihočeském divadle v Českých Budějovicích ve Figarově svatbě v titulní roli Figara, za jejíž ztvárnění se dostal do širší nominace na prestižní Cenu Thálie.

V následujících letech se představil jako Masetto (Don Giovanni) Stavovském divadle v Praze a Papageno (Kouzelná flétna) v Divadle F. X. Šaldy v Liberci a v opeře v Daegu v Jižní Koreji, v menších rolích hostuje v Národním divadle v Praze a v Národním divadle moravskoslezském v Ostravě. V současné době pokračuje ve studiu na vídeňské Universität für Musik und darstellende Kunst, kde v tamějším operním studiu získává další jevištní zkušenosti: mj. zde zpíval Publia (Publius) (La clemenza di Tito).

V listopadu 2015 získal na Mezinárodní pěvecké soutěži Antonína Dvořáka v Karlových Varech 3. cenu a cenu Národního divadla Brno. (© 2017 Nachtigall Artists)

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Hudební kluby - Praha 2 Akce v MČ Praha 2

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Lukáš Bařák a jeho...

Hotel Praga 1 Praha 1 (89 metrů)

Hotel Antik City Praha 2 (232 metrů)

Doporučené akce v Praze

Akce v Praze na Jiný den?

V okolí doporučujeme...

Národní divadlo Národní divadlo Praha 1 (674 m)
Café Louvre Café Louvre Praha 1 (463 m)