Panzerballett (DE)

Panzerballett (DE)

Termín: 5.1.2018
Vstupné:

350 předprodej, 450 na místě

5leden pátek 20:30

Žánr: koncertyjazz metal


Německá jazz-metalová skupina Panzerballett vyráží na své zimní turné. Jediná zastávka v Čechách proběhne 5.1.2018 v kulturním centru Klubovna v pražských Dejvicích.

Kapela charakteristická obrovskou technickou vyspělostí a programovým disrespektem k žánrovým hranicím vydala 24. listopadu osm koled přearanžovaných do death-jazzové smrště a program zimních koncertů bude kromě osvědčených skladeb jako Zehrfunk, Friede Freude Fussbal nebo Typewriter II složen právě z vánočního alba. Na albu zahostovali například Mattias Eklundh (Freak Kitchen) nebo Jen Majura (Evanescence) a živé koncerty posílí Rafael Trujillo z kapely Obscura na pozici třetího kytaristy.

Panzerballett nezná hranice žánrů. Její styl je kombinací „latino-jazzu a grindcore, hard-bopu s death-metalem, nebo disco-funku s hardcore,“ jak praví frontman a skladatel kapely Jan Zehrfeld. Muziku Panzerballettu definuje jazzové vzdělání všech členů a zároveň dokonalé ovládnutí nástrojů a intenzivní využívání velmi pokročilých rytmických postupů.Kapela existuje od roku 2004, na kontě má šest alb, aktuální deska s názvem X-Mas Death Jazz vyšla 24. listopadu 2017.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Hudební kluby - Praha 6 Akce v MČ Praha 6

Podobné akce

12prosinec středa 19:00

7listopad středa 19:00

17únor neděle 20:00

Ubytování v okolí akce Panzerballett (DE)

Hotel Černá Liška Praha 1 (51 metrů)

Hotel U Tří bubnů Praha 1 (103 metrů)

Doporučené akce v Praze

Akce v Praze na Jiný den?

V okolí doporučujeme...

Pražský Orloj Pražský Orloj Praha 1 (86 m)
Staroměstské náměstí Staroměstské náměstí Praha 1 (106 m)
Café Louvre Café Louvre Praha 1 (658 m)