Koncert filmové hudby Fantasy

Koncert filmové hudby Fantasy

Adresa:

Praha 1, Alšovo nábřeží 12

Termín: 11.2.2018
Vstupné:

1250

11únor neděle 19:30

Žánr: koncertyfilmová hudbasoundtrackkoncerty


Filmová filharmonie vystoupí 11. února 2018 znovu v Dvořákově síni Rudolfina se svým obnoveným tematickým programem FANTASY. Na koncertě zazní skladby z filmů Harry Potter, Pán prstenů, Letopisy Narnie, nebo třeba Avatar či King Kong.

Chuhei Iwasaki bude dirigovat jak 90členný orchestr, tak početný sbor. Filmová filharmonie uvádí obnovený tematický program filmové hudby - FANTASY. Na koncertě zazní též nové skladby, k orchestru se navíc přidá pěvecký sbor a na pódiu Rudolfina vystoupí více než 150 umělců. Filmharmonie tím naváže na svůj předchozí úspěšný koncert, který se konal v říjnu tohoto roku a představil posluchačům program sci-fi.

Posluchači se mohou těšit na skladby z filmů Harry Potter, Pán prstenů, Letopisy Narnie, Avatar, King Kong nebo Piráti z Karibiku. Filmová filharmonie se od svého počátku věnuje provozování filmové hudby na té nejvyšší úrovni. Orchestr je složen z mladých profesionálních hudebníků, vůdčí osobností je koncertní mistryně Terezie Charvátová.

„Fantasy filmy a jejich hudba patří k mým nejoblíbenějším, proto se na únorový koncert velmi těším. Věřím, že si návštěvníci užijí koncert stejně tak, jako si jej vždy užívá celý orchestr."

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Hudební kluby - Praha 1 Akce v MČ Praha 1

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Koncert filmové hudby...

Florentina Boat Praha 1 (232 metrů)

Hotel U Tří bubnů Praha 1 (279 metrů)

Doporučené akce v Praze

Akce v Praze na Jiný den?

V okolí doporučujeme...

Staroměstské náměstí Staroměstské náměstí Praha 1 (387 m)
Pražský Orloj Pražský Orloj Praha 1 (409 m)
Café Louvre Café Louvre Praha 1 (804 m)