Addict #10 The Festival

Addict #10 The Festival

Adresa:

Praha 7, Areál Výstaviště 67

Termín: 2.12.2017 3.12.2017
Vstupné:

300

2prosinec sobota 19:00

Žánr: festivalparty


První prosincovou sobotu se v pražské Malé sportovní hale sejdou všichni milovníci party v nespoutaném, velkolepém stylu. Stane se tak v rámci desátých narozenin fenomenálního Addictu, za kterým stojí DJ NobodyListen. Ten si na jubilejní desátý mejdan pozval naprostou špičku klubových DJs z Čech i Slovenska.

Můžeme se tak tradičně těšit na typickou neopakovatelnou rave atmosféru, skvělou audiovizuální show, parádní zvuk a hektolitry Jägermeisteru. Kombinace těchto jednotlivých ingrediencí už sama o sobě garantuje unikátní večírek, ale zlatý hřeb teprve přijde. Tím budou speciální hosté, kteří se na Addict #10 objeví v roli hvězdných gratulantů a předvedou speciální b2b live sety.

Velkou show slibuje třeba ARCHETYP 51 (Smack b2b nrmn + hosté) s  devadesátiminutovým setem, který bude plný zajímavých hostů, dubplates, remixů a legendárních momentů. Neméně poutavé budou i sety dalších crew jako HYPNO 808 (Hugo Toxxx b2b Freezer + hosté), FCK THEM a BABYPOOL. Dalšími účinkujícími budou takové star jako třeba DJs Dalyb, Kewu, Alyaz. Samotný organizátor DJ NobodyListen vystoupí sólově i v rámci dua VR/Nobody.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Hudební kluby - Praha 7 Akce v MČ Praha 7

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Addict #10 The Festival

Hotel Expo Praha 7 (144 metrů)

Residence VYSTA Praha 7 - Holešovice (247 metrů)

Doporučené akce v Praze

Akce v Praze na Jiný den?

V okolí doporučujeme...

Prašná brána Prašná brána Praha 1 (2.3 km)
Café Louvre Café Louvre Praha 1 (3 km)