New Year's Eve Reduta Party

New Year's Eve Reduta Party

Adresa:

Praha 1, Národní 20

Termín: 31.12.2017
Vstupné:

1490Kč

31prosinec neděle 18:00

Žánr: koncertyjazz


Jazzový klub Reduta letos připravil unikátní silvestrovskou oslavu, která Vám nabídne ve velkém stylu. Sladké melodie, živelné rytmy, ohromná show a unikátní prostředí vytvoří tu správnou kombinaci pro příjemné rozloučení se s uplynulým rokem. Komorní atmosféra nejstaršího pražského jazzového klubu bude až k prasknutí nabitá pulsující energií, špičkovou zábavou a milými, hudbymilovnými lidmi.

O tu správnou náladu v průběhu slavnostního večera se postará fenomenální band Charlie Slavík Revue. Král foukací harmoniky a jeden z nejlepších hráčů na tento nástroj v Evropě Vás nadchne svým divokým projevem i nevšedním výběrem písní. A aby toho nebylo málo, k Charliemu se přidají The Rhythm Girls alias sestry Ježkovy. Tyto andělsky půvabné sestry předvedou ďábelsky energický zpěv, který rozproudí bujarou zábavu. Fantastické dvojhlasy talentovaných zpěvaček vás nadchnou při jejich sólových výstupech. Jako vokalistky pak spolu s rázným a svižným projevem Charlie Slavík Revue vytvoří uvolněnou atmosféru, ve které se budete moci rozloučit s odcházejícím rokem a radostně vkročit do toho nového.

Nebyl by to pořádný Silvestr, kdyby v rozpustilém veselí občas nezacinkaly sklenice a příbory. A ani o tato potěšení nebudete ošizeni. V Redutě se můžete těšit na delikátní teplé tříchodové menu a sladký welcome drink na povzbuzení chuti. V saxofon baru si budete moci vychutnat exkluzivní moravská i francouzská vína, pálenky těch nejlepších značek nebo tradiční české pivo. Ochotný barman Vám rád připraví některý ze svých originálních míchaných nápojů nebo nabídne sekt nezapomenutelné chuti.

Neseďte doma u chlebíčků, když si můžete užít elegantní zábavu, která má šmrnc. Klub bude pro Vás otevřen od osmé hodiny večerní, od 21. hodiny až do druhé hodiny ranní se můžete těšit na živou produkci.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Podobné akce

Ubytování v okolí akce New Year's Eve Reduta...

Hotel Jerome House Praha 1 (154 metrů)

Hotel U dvou zlatých klíčů Praha 1 (174 metrů)