Dobrovolníkem na 100 %

Dobrovolníkem na 100 %

Adresa:

Praha 2, Varšavská 19

Termín: 1.3.2018
Vstupné:

1540 Kč kurz

1březen čtvrtek 18:00

Žánr: ostatní akcekurz


Kurz zahrnuje 15 bloků přednášek a praktických cvičení po 2 výukových hodinách týdně, vždy ve čtvrtek od 18 do 20 hodin + 4 praktická cvičení v přírodě.

Přihlášku naleznete na uvedeném odkazu. Přihlásit se můžete rovněž e-mailem na nova@akropolis.cz nebo telefonicky na čísle 608 501 040.

Dobrovolnictví Nové Akropolis je praktický způsob, jak žít aktivně a jak podporovat skutečnou kulturu, založenou nikoli na mnoha slovech, nýbrž na hodnotách, které jsou základem každé civilizace. To je motor, který pohání jednání každého dobrovolníka, aby aktivně v životě uplatňoval vlastní zásady tím, že je k dispozici na místech, kde je to zapotřebí. Být dobrovolníkem je závazkem k sobě samému i k ostatním. Je to důvod, proč něco dělat a proč chtít, aby to bylo užitečné.

Dobrovolnictví znamená sloužit ostatním lidem i životnímu prostředí, je přirozeným projevem ducha Jednoty života. V praxi se projevuje hodnotami jako je altruismus, závazek a společné dobro. Proto je zapotřebí filozofické zkoumání, které nám umožňuje dotknout se velkých nadčasových a univerzálních hodnot.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Kulturní centra - Praha 2 Akce v MČ Praha 2

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Dobrovolníkem na 100 %

Aparthotel Gregory Praha 2 (68 metrů)

Hotel Máchova Praha 2 (108 metrů)

Doporučené akce v Praze

Akce v Praze na Jiný den?

V okolí doporučujeme...

Žižkovská věž Žižkovská věž Praha 3 (1 270 m)
Novoměstská radnice v Praze Novoměstská radnice v Praze Praha 2 (1 456 m)
Kavárna Kaaba Kavárna Kaaba Praha 2 (723 m)