The 24 hour plays

The 24 hour plays

Adresa:

Praha 10, Solidarity 53

Termín: 11.11.2017

11listopad sobota 19:30

Žánr: divadlo


Jedná se o mezinárodně licencovaný projekt, který vznikl před patnácti lety na Broadwayi, odkud se rozšířil do řady dalších zemí. V rámci projektu vznikne během dvaceti čtyř hodin pět krátkých divadelních inscenací od napsání textu přes nazkoušení až po večerní premiéry.

Projekt je ryze nekomerční s dobročinnými účely – výtěžek ze vstupného je vlastníkem licence směrován do fondu UNICEF. Akce se zúčastní celá řada významných divadelních umělců nejen z Prahy, a to bez nároku na honorář.

Účast přislíbili dramatici Ondřej Cikán (český spisovatel žijící v Rakousku), Tomáš Dianiška a Petr Maška (za mladší provokativní autorskou generaci) nebo renomovaní Egon Tobiáš a René Levínský. Rovnež režiséři se představí v elitním složení. Přítomni budou Jan Nebeský, Jiří Pokorný, Jan Frič (režisér Národního divadla), Martin Františák (umělecký šéf Národního divadla v Brně) a Michal Hába. Kromě herců souboru Divadla X10 vystoupí řada dalších pozoruhodných herců pražských i mimopražských divadel, kamenných i alternativních scén.

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

O akci jsme již napsali...

Divadla - Praha 10 Akce v MČ Praha 10

Podobné akce

24červen čtvrtek 19:00

4září sobota 19:00

17září pátek 19:00

Rusalka

, Křižíkova 8 Divadlo

3září pátek 20:00

Ubytování v okolí akce The 24 hour plays

Comfort Hotel Prague City EastPraha (400 metrů)

Hotel AstraPraha (1 345 metrů)

Hotel Don Giovanni PraguePraha (1 698 metrů)