Jubilejní festival Miluj svůj život

Adresa:

Praha 10, Omská 1300

Termín: 27.10.2017 29.10.2017

27říj - 29říj celý den

Žánr: festivalzdarma


Ten, kdo navštívil první ezoterický festival v červenci 1999 v Rokycanech, téměř jistě netušil, že je u zrodu akce, která bude následujících dvacet let pozitivně inspirovat takové množství lidí.

Během letošního posledního říjnového víkendu se uskuteční v Praze jubilejní, již padesátý  mezinárodní ezoterický festival Miluj svůj život.

Návštěvníky při vstupu přivítá velká prodejní výstava,  která nabízí nepřeberné množství zboží, produktů a podnětů, které tématicky souvisí se zdravým životním stylem, ezoterikou, léčením a podobně. Můžete si tu koupit dárky a pořídit hezké a prospěšné věci, nebo se seznámit s novými dovednostmi a technikami, jež otevírají vaše skryté schopnosti a pomáhají ke zkvalitnění a zlepšení osobního života.

Součástí výstavy jsou i individuální poradny, kde vám odborníci, léčitelé a poradci zodpoví otázky, na které hledáte odpověď.

V části areálu vyhrazené programům se po tři dny na  osmi místech zároveň  konají přednášky, semináře a praktické programy. Bude zde postupně vystupovat více než 100 účinkujících. Nenechte si ujít osobnosti jako jsou Gabriela Filippi, Karel Funk, MUDr. Vladimíra Strnadelová a Ján Zerzán nebo PhDr. Miluše Kubíčková. Tradiční filipínské léčitelství přiblíží a zájemcům zprostředkuje známá filipínská léčitelka Estella Palaris Orbito, Svoje zkušenosti posluchačům předá astroložka Martina Blažena Boháčová. Za zmínku stojí, že po všechny tři dny se konají v Učebně v přízemí zajímavé programy, které jsou zdarma.

Festival se koná od pátku 27.10 do neděle 29.10.2017 v gymnáziu Omská. Programy probíhají denně od 10.00 do 21.00 hodin, výstava je přístupná veřejnosti od 10.00 do 20.00 hodin.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Hudební kluby - Praha 10 Akce v MČ Praha 10

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Jubilejní festival...

Hotel Villa Praha 10 (1 061 metrů)

ABEX Hostel Praha 3 (1 194 metrů)

Doporučené akce v Praze

Akce v Praze na Jiný den?

V okolí doporučujeme...

Žižkovská věž Žižkovská věž Praha 3 (2.1 km)
Prašná brána Prašná brána Praha 1 (3.9 km)
Kavárna Kaaba Kavárna Kaaba Praha 2 (3 km)