Prague Cake Festival 2017

Prague Cake Festival 2017

Adresa:

Praha 6, Bělohorská 24 (Hotel Pyramida)

Termín: 11.11.2017
Vstupné:

200 - 370

11listopad sobota 10:00

Žánr: gastrogastronomiegastrofestivalfestival


Hotel Pyramida se promění ve sladký ráj! Svědky tomu můžete být již 11. listopadu 2017, kdy se v hotelu Pyramida bude konat třetí ročník Prague Cake Festivalu - unikátní akce pro milovníky dortů, zákusků, koláčů, muffinů, cupcakes, makronek a spousty dalších dezertů a delikates.

Od 10 do 19 hodin budete moci hýčkat své chuťové pohárky u 28 stánků vybraných vystavovatelů, kteří Vám představí to nejlepší ze svých specialit.

Prague Cake Festival přinese návštěvníkům možnost mezinárodního kulinářského zážitku – budou moci na jednom místě ochutnat francouzské éclaires a makronky, tradiční anglické koláče, rakouský sacher, americké donuty, tradiční ruské dorty, české rakvičky a špičky nebo japonské frushi. Kromě tradičních zákusků se mohou návštěvníci těšit na nejnovější trendy jako koblížky ze třtinového cukru, ručně malované perníčky, brownies nebo cakepops. 

Na své si přijdou i příznivci zdravé výživy, raw stravy, veganské stravy či lidé s bezlepkovou dietou – ti všichni budou moci ochutnat své oblíbené výrobky v netradičních podobách u různých cukrářů.

V rámci doprovodného programu se mohou návštěvníci těšit vedle spousty soutěží také na živé zdobení perníčků, dortů, cupcakes, modelování figurek, výrobu pralinek nebo barmanskou show.

V ceně základní vstupenky je vstup do prostor od 10.30 hod., doprovodný program a 5 degustačních porcí, které mohou návštěvníci ochutnat od libovolných vystavovatelů. VIP vstupenka zahrnuje vstup do prostor již od 10.00, doprovodný program, welcome drink a 10 degustačních porcí. Počet VIP vstupenek je omezen.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

O akci jsme již napsali...

Hudební kluby - Praha 6 Akce v MČ Praha 6

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Prague Cake Festival 2017

OREA Hotel Pyramida Praha 6 (29 metrů)

Crowne Plaza Prague Castle Hotel Prague 1 (544 metrů)

Doporučené akce v Praze

Akce v Praze na Jiný den?

V okolí doporučujeme...

Pražský hrad Pražský hrad Praha 1 (1 485 m)
Chrám svatého Víta Chrám svatého Víta Praha 1 (1 527 m)
Café Louvre Café Louvre Praha 1 (2.8 km)