Petr Sovič slaví 30. narozeniny

Petr Sovič slaví 30. narozeniny

Adresa:

Praha 2, Římská 45

Termín: 10.11.2017
Vstupné:

250 - 450 Kč

10listopad pátek 19:00

Žánr: koncertypop


Nejmladší zpívající big bandový kapelník v České republice Petr Sovič slaví své 30. narozeniny. Narozeninový koncert se koná v Divadle u Hasičů 10. listopadu 2017 od 19 hodin. Koncertem provází moderátor a zpěvákův přítel Petr Salava.

Zpěvák a moderátor Petr Sovič se na české hudební scéně poprvé objevil roku 2011 díky orchestru Golden Big Band Prague, kterému vdechl život. V roce 2016 zpěvačka Eva Pilarová pokřtila Petru Sovičovi jeho první singl s názvem Gramofon, který pro zpěváka napsala songwriterka a zpěvačka Patricie, která mimo jiné spolupracuje například s Ewou Farnou.

Tato melodie slaví v současnosti úspěchy v hitparádě ČRo Dvojka s názvem Česká dvanáctka, kde okupuje čelní příčky už 7. týdnů. Z posledních větších zpěvákových projektů lze vyzdvihnout například projekt Zlatá léta šedesátá, který nadchl diváky v pražském divadle ABC v minulém roce. Během listopadového narozeninového koncertu zazní jak písně převzaté, tak písně autorské a celkem se posluchači mohou těšit na 30. hitů.

Za svou dosavadní kariéru si zpěvák Petr Sovič zazpíval po boku hvězd československé populární hudby a některé z nich se objeví také v roli hostů na tomto jedinečném narozeninovém koncertě. Mezi hlavními hosty budou Eva Pilarová, Ilona Csáková, Daniel Hůlka, Jitka Zelenková, Josef Zíma, Zuzana Vlčeková, Jan Smigmator, Vlasta Horváth, Dagmar Zázvůrková, Patricie či Adriana Bajtková. Celkem zpěvákovi pogratuluje během koncertu 30 gratulantů.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Hudební kluby - Praha 2 Akce v MČ Praha 2

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Petr Sovič slaví 30....

Penzion Mánes Praha 2 - Vinohrady (213 metrů)

Hotel Claris Praha 2 (283 metrů)

Doporučené akce v Praze

Akce v Praze na Jiný den?

V okolí doporučujeme...

Žižkovská věž Žižkovská věž Praha 3 (998 m)
Prašná brána Prašná brána Praha 1 (1 409 m)
Kavárna Kaaba Kavárna Kaaba Praha 2 (242 m)