Orden Ogan + Rhapsody of Fire

Orden Ogan + Rhapsody of Fire

Adresa:

Praha 3, Koněvova 219

Termín: 21.10.2017

21říjen sobota 19:30

Žánr: koncertymetal


Orden Ogan vyráží na headline turné a plánují také zastávku v Praze! Plnohodnoutnou healine show plnou energie a dobré muziky můžete shlédnout 21. října v klubu Nová Chmelnice v Praze. Tak si to nenechte ujít! Jako předkapela vystoupí: Unleash the Archers.

Německá kapela ORDEN OGAN na sobě neustále maká a svou kvalitní hudbou v podobě power metalu, přitahuje stále více a více fanoušků a boří jeden žebříček za druhým. Už jen v České republice jich mají od vydání posledního alba velký zástup. Ale tohle turné bude i o něčem jiném, ORDEN OGAN připravují novou desku s názvem »Gunmen« a čeká se mnohé! Podle ovací, které kapela sklidila na letošním Metalfestu, se Čechům jejich živý projev líbí a už teď se celá partička těší na návštěvu a samostatný koncert v Praze. Na celém turné je bude doprovázet speciální hosté, staří známí z oblasti hollywood metalu - RHAPSODY OF FIRE a Kanaďané UNLEASH THE ARCHERS. Tak se máme opravdu na co těšit!

Plnohodnoutnou healine show plnou energie a dobré muziky můžete shlédnout 21. října v klubu Nová Chmelnice v Praze. Tak si to nenechte ujít!

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Hudební kluby - Praha 3 Akce v MČ Praha 3

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Orden Ogan + Rhapsody of...

Wellness Hotel STEPPraha (1 070 metrů)

Sportovní centrum OlšankaPraha (2.6 km)

Žižkovská televizní věžPraha (3.1 km)

Doporučené akce v Praze

Akce v Praze na Jiný den?

V okolí doporučujeme...

Žižkovská věž Žižkovská věž Praha 3 (3.1 km)
Prašná brána Prašná brána Praha 1 (4.5 km)
Pentahotel Prague Pentahotel Prague Praha 8 (2.5 km)