Přejít na stránky Ticketpro.cz

Martin Chodúr + Mach - adventní koncert

Adresa:

Praha 2, Římská 45

Termín: 25.11.2017

25listopad sobota 19:00

Žánr: koncertyrockpopdanceswingsoutěžmuzikálfilm

Umělci: Martin Chodúr


Český zpěvák, skladatel, textař a hudebník Martin Chodúr (28) – to je vítěz vítěz historicky prvního ročníku soutěže Česko Slovensko hledá Superstar z roku 2009 a dnes jeden z našich nejvšestrannějších zpěváků mladé generace.

Od vítězství v Superstar se Martin Chodúr prezentuje jako zpěvák působící v žánrově zcela protichůdných repertoárových oblastech. Našel se nejen ve světě popu a rocku, ale i swingu, muzikálu, šansonu, filmových písní a dance music.

Vedle vrozeného talentu a muzikálnosti ho k repertoárové všestrannosti opravňuje mimořádná technická vybavenost a hlas mnohovrstevnaté barevnosti a tříoktávového rozsahu. Česká populární hudba zkrátka dlouho neměla zpěváka takových možností a takového pěveckého citu a všestrannosti, jakým se jeví od roku 2009 právě Martin Chodúr.

Martin se narodil 24. 11. 1989 v Ostravě. Po svých rodičích zdědil nejen lásku k rodnému městu, ale také lásku k muzice. Hudba Martina provázela od narození. Už v útlém dětství se stala součástí jeho života. Ve třech...

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Hudební kluby - Praha 2 Akce v MČ Praha 2

Podobné akce

15prosinec neděle 16:00

14únor pátek 19:00

23leden čtvrtek 19:00

Ubytování v okolí akce Martin Chodúr + Mach -...

Penzion Mánes Praha 2 - Vinohrady (224 metrů)

Hotel Claris Praha 2 (292 metrů)