Netradiční poznávání PP Obora Hvězda s FotoHrou

Adresa:

Praha 6, Obora Hvězda 445

Termín: 22.9.2017
Vstupné:

zdarma

22září pátek 12:00

Žánr: ostatní akcezdarma


V pátek 22. 9. 2017 od 12:00 do 17:00 hod. proběhne „Netradiční poznávání PP Obora Hvězda s FotoHrou“. Začátek a konec akce je 250 m od zastávky autobusu Vypich za Pražskou (Břevnovskou) bránou, vstupné i FotoHra je pro všechny účastníky zdarma.

Akce je určena především rodinám s dětmi a mládeži a školním skupinám, vítána je ale i široká veřejnost včetně aktivních prarodičů, sportovců nebo studentů. A co to FotoHra je? FotoHra je "knížečka", ve které najdeme hru pro určité místo, průvodce i mapu. Úkolem je spojit příslušnou fotografií s bodem v mapě, která leží uvnitř knížečky.

Na fotografiích jsou záměrně jen malé výřezy různých objektů, aby nebylo na první pohled patrné, oč se jedná. Cílem je obejít všechny tzv. FotoBody.

V Oboře Hvězda bude umístěn kontaktní stánek, kde návštěvníci získají FotoHru, bude jim vysvětlen princip hry a následně si samostatně projdou PP Obora Hvězda tak, aby mohli spojit fotografie s tzv. FotoBody. Po vyplnění proběhne v kontaktním stánku kontrola a účastníkům budou rozdány drobné ceny za správné vyplnění a účast.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Netradiční...

Pension Wurm Praha 6 (509 metrů)

Hotel Elegant Praha 6 (516 metrů)

Doporučené akce v Praze

Akce v Praze na Jiný den?

V okolí doporučujeme...

Pražský hrad Pražský hrad Praha 1 (5.3 km)
Chrám svatého Víta Chrám svatého Víta Praha 1 (5.3 km)
Café Louvre Café Louvre Praha 1 (6.6 km)