Peníze

Peníze

Adresa:

Praha 5, Štefánikova 57

Termín: 27.10.2017
Vstupné:

300 - 350,-

27říjen úterý 19:00

Žánr: divadločinohrakomedie


Občas dojde trpělivost každému z nás a je nutné udělat něco nečekaného: zkusit vyloupit banku, ať už jste k tomu nadaní, či nikoli; zrušit zasnoubení těsně před svatbou; zastat se pouličního muzikanta; nebo jen vydržet hovor s vlastní matkou. Hlavně něco se svým životem udělat; příliš se neohlížet a nepodělat to!

Panoptikum svérázných postaviček (dva huliči trávy, majitel autobazaru, harmonikář Láska, snící sekuriťák v bance a další) dávají do pohybu kolotoč překvapivých událostí – a ty se neúprosně sbíhají do jediného bodu v časoprostoru. 

Hra Peníze je vítězným textem anonymní Dramatické soutěže 2015, pořádané agenturou Aura-Pont. Scénické čtení této hry se v rámci Noci autorů uskutečnilo 4. dubna 2016 na Nové scéně v režii Braňa Holička.

Upozorňujeme diváky, že se při představení na jevišti kouří - cigarety jsou v tomto případě považovány za rekvizity; simuluje se kouření marihuany a zazní výstřel. Vzhledem k velkému počtu vulgárních slov, která jsou nezbytnou součástí dialogů hry, není představení vhodné pro diváky mladší 15 let a diváky zvláště citlivé na tento způsob vyjadřování.

OSOBY A OBSAZENÍ
JOJCO: Jacob Erftemeijer
MIREC: Tomáš Červinek
MIŠKO LÁSKA: Luboš Veselý
DAN: David Punčochář
JEHO MATKA: Daniela Bakerová
MILENA: Michaela Rykrová (původně Eva Josefíková)
PETR: Robert Jašków
ZDENĚK: Tomáš Petřík
ERIKA: Andrea Buršová
PRODAVAČKA: Ivana Krmíčková

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Divadla - Praha 5 Akce v MČ Praha 5

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Peníze

Old Town Apartments - Kroftova Praha 5 (54 metrů)

Hotel Julian Praha 5 (76 metrů)