Festival autorské tvorby Open-Mic.cz

Festival autorské tvorby Open-Mic.cz

Adresa:

Praha 2, Salmovská 15

Termín: 14.9.2017
Vstupné:

Dobrovolné

14září čtvrtek 19:30

Žánr: folkfestivalpoezie


Večer OPEN-MIC.cz nabízí všem písničkářům, básníkům i jinak definovaným performerům skvělou příležitost vstoupit na jeviště a setkat se se svým publikem! Svému publiku nabízí večer OPEN-MIC.cz zážitkovou & širokoúhlou exkurzi do líhně hitů zítřka.

Malinký komorní sál kavárny pojme cca 27-33 diváků, čímž se naskýtá možnost bezprostředního osobního kontaktu a takové setkání přeje vzniku přátelství i hudebního spříznění. Zdejší specialitou je vystoupení interpretů unplugged [slovy: bez aparatury].

Akustický prostor tomu přeje a tím umožňuje odstranit i poslední bariéru: mikrofon. Vychutnejte si neobvyklou zkušenost poctivého akustického koncertu. Nechte se nadchnout a vystavte se neředěným vibracím hudby a poezie! Chcete-li si zahrát, napište na email na adresu: openmic@infolk.cz. Zajistíte si tak na jevišti prostor pro své tři písně anebo blok básní.

Pozvěte své známé a sami neváhejte! Počet míst je omezen. Vystoupí: Jakub Vojtěch Chko Luisenthal Planeta Anna Jindřich Kubánek Radka Hůjová Jiný Člověk Martin Kajaba Libi Magali

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Hudební kluby - Praha 2 Akce v MČ Praha 2

Podobné akce

19duben čtvrtek 20:30

David Stypka Bandjeez

, Malostranské náměstí 21 Koncert

11kvě - 13kvěcelý den

UP Festival

, Výstaviště 67 Festival

Ubytování v okolí akce Festival autorské...

Hotel Donatello Praha 2 (120 metrů)

Hotel Antik City Praha 2 (154 metrů)