Roztoč fest 2017

Roztoč fest 2017

Adresa:

Praha 3, Jana Želivského 2

Termín: 18.8.2017 20.8.2017
Vstupné:

150 – 590

18srp - 20srp celý den

Žánr: festivalyShowTanecWorkshop


Roztoč fest je mezinárodní festival nového cirkusu, žonglování, tance s ohněm a dalších forem současného pohybového umění. Návštěvníci budou mít nejen příležitost shlédnout výjimečná vystoupení slavných domácích i zahraničních umělců, ale i možnost sami se naučit některé z cirkusových disciplín.

Účastníkům bude skrze bohatý program představen zcela nový svět. Svět moderního cirkusu, který není jen exhibiční záležitostí, ale i životním stylem. Svět, ve kterém se prostý pohyb mění v kreativitu. V umění.

Letošní ročník opět proběhne v industriálním prostoru Nákladového nádraží Žižkov, který s pomocí našich scénografů alespoň na pár dní proměníme v tento alternativní svět.

Návštěvníci se můžou těšit na tři stage, workshopy, cirkusová a divadelní představení, promítání filmů, koncerty a večerní párty s kapelami i DJ’s.

Workshopy

Roztoč workshopy jsou určeny pro ty z vás, kteří mají chuť zkusit něco nového, něco kreativního. Čeká jich na vás celá řada, kromě toho budou během celé akce v areálu přítomni naši Roztoč agenti, kteří budou individuálně učit každého, kdo projeví zájem. U jejich stanoviště si můžete zadarmo půjčit žonglérské náčiní.

Performance

V pátek ve 21:00 proběhne cirkusová show, do které se amatérští i profesionální umělci sami přihlásili, protože chtějí ukázat, co umí.

V sobotu ve 21:00 proběhne velká Gala show, na které letos představíme opravdové hvězdy nového cirkusu. Do Prahy přijedou Mandalights (FR), Bratři Nagachevští (UA), Meast (FR), Li-Wei Yang (TWN) a mnoho dalších. Návštěvníci se mohou těšit na žongléry, tanečníky s ohněm, akrobaty a vizuální performery. Show podobného rozměru nemá v Čechách žádné obdoby.

Po celou noc budou desítky umělců tančit s ohněm a světly za doprovodu kapel a DJ’s na dvou vedlejších tanečních parketech. Na těchto parketech dostanete možnost stát se součástí tohoto světelného obrazu, přidat se se svým vystoupením. Jak často se vám naskytne možnost popíjet drink, poslouchat živou hudbu a u toho koukat na magický světelný obraz desítek žonglérů?

Doprovodný program

K občerstvení poslouží několik stánků s jídlem, čajovna a bar plný alkoholických i nealkoholických nápojů. Kromě toho budou na místě na stánky s oblečením, žonglérským vybavením, šperky či potulná prodejní galerie.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Hudební kluby - Praha 3 Akce v MČ Praha 3

Podobné akce

24srpen pátek 20:00

10listopad sobota 19:00

Popelka

, Ovocný trh 1 Divadlo

5říjen pátek 19:00

Pomáda

, Jungmannova 9 Divadlo

7září pátek 20:00

Ubytování v okolí akce Roztoč fest 2017

ABEX Hostel Praha 3 (255 metrů)

Hotel Villa Praha 10 (669 metrů)

Doporučené akce v Praze

Akce v Praze na Jiný den?

V okolí doporučujeme...

Žižkovská věž Žižkovská věž Praha 3 (1 630 m)
Prašná brána Prašná brána Praha 1 (3.3 km)
Kavárna Kaaba Kavárna Kaaba Praha 2 (2.7 km)