Queenie - Forever

Queenie - Forever

Adresa:

Praha 1, Jungmannova 9

Termín: 24.11.2017
Vstupné:

199 - 499,-

24listopad úterý 19:00

Žánr: koncertykoncert revival

Umělci: Queenie - world Queen tribute band


Suverénně nejúspěšnější Queen tribute kapela v České republice a jedna z nejlepších Queen tribute kapel na světě. Precizní ztvárnění písní této legendy světového rocku v původních aranžích a tóninách, absolutní technická dokonalost a perfekcionismus.  

To vše jsou Queenie v čele se zpěvákem Michaelem Kluchem, kteří se rozhodli zopakovat úspěšný a vyprodaný koncert v Divadle Kalich, kam letos na jaře zavítali se svým skandinávským turné Forever. 

I tentokrát se bude jednat o výjimečnou show, neboť půjde o oslavu života Freddie Mercuryho přesně v den smutného výročí jeho odchodu do hudebního nebe, od něhož uplyne 26 let. Nepůjde však o žádnou tryznu, nýbrž o oslavu Freddieho života a díla.

Pódium jedné z nejvýraznějších a nejnavštěvovanějších pražských scén není frontmanovi kapely neznámé, neboť se zde představil v hlavních rolích muzikálů Rent a Touha. 

Queenie si zakládají na přesném a autentickém pojetí písní Queen, a to ve špičkové kvalitě v dobových kostýmech. Definují žánr, v němž se hudebně realizují, jako koncertní divadlo. Všechny písně jsou hrány živě v původních tóninách a na autentické nástroje, čímž se kapela odlišuje od mnohých jiných kapel tohoto hudebního oboru. 

Jako host koncertu v Divadle Kalich vystoupí sopranistka Petra Alvarez, sólistka Národního divadla. 

Zavítejte na originální koncert evropské špičky revivalového žánru.

Kapela Queenie pochází z Prahy a byla založena v únoru 2006 partou mladých studentů. Původně ryze nadšenecký projekt se postupem času umělecky tříbil a po letech společné práce se profesionalizovali i jednotliví hudebníci....

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Hudební kluby - Praha 1 Akce v MČ Praha 1

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Queenie - Forever

Old Town Apartments – Jungmann Praha 1 (85 metrů)

Hotel U Šuterů Praha 1 (96 metrů)

Doporučené akce v Praze

Akce v Praze na Jiný den?

V okolí doporučujeme...

Národní divadlo Národní divadlo Praha 1 (647 m)
Staroměstské náměstí Staroměstské náměstí Praha 1 (756 m)
Café Louvre Café Louvre Praha 1 (318 m)