Co vy na to, pane Šmoldasi?

Co vy na to, pane Šmoldasi?

Adresa:

Praha 9, Sokolovská 191

Termín: 1.11.2017 v 19:30 hod. (středa)
Vstupné:

249-299 Kč

1listopad středa 19:30

Žánr: divadlo


Večer plný humoru s oblíbeným moderátorem, básníkem a překladatelem Ivo Šmoldasem. O hudební doprovod se postará Barbora Mottlová & Accoustic.

Ivo Šmoldas - známý český básník, překladatel, scénárista, kulturní publicista, redaktor, nakladatel a moderátor Ivo Šmoldas se narodil 23. července 1955 v Prostějově.

Studoval češtinu a angličtinu na Filozofické fakultě UK a následně pracoval v nakladatelství Český spisovatel. Zde pracoval jako redaktor nejprve klasické literatury a poté poezie. Už v osmdesátých letech hojně přispíval do nejrůznějších literárních časopisů a vydal i několik básnických a publicistických knih.

V současnosti pracuje jako umělec na volné noze. Překládá ze slovenštiny a angličtiny, spolupracuje s rozhlasem a televizí a v České televizi nepravidelně působí jako moderátor pořadů s kulturní tématikou.

Barbora Mottlová & Accoustic

Kapela BMA hraje melodie převážně jazzových/bluesových interpretů, zahraniční (E. Jones, E. Fitzgerald, D. Shirley, D. Reese, M. Monroe, L. Armstrong a další) a tuzemské (H. Hegerová, J. Suchý, Y. Přenosilová a další) produkce.

Hrají: Ivo Šmoldas, Barbora Mottlová, Ondřej Mišák, Pavel Plecháč

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Co vy na to, pane...

Hotel Inturprag Praha 9 (662 metrů)

WELLNESS HOTEL STEP Praha 9 (691 metrů)