Supermédia: Fine Line @Hala17

Supermédia: Fine Line @Hala17

Adresa:

Praha 7, Bubenské nábř. 306/13

Termín: 14.6.2017 22.6.2017

14čer - 22čer celý den

Žánr: výstavydesignvernisáž


Fine Line: výstava diplomových a bakalářských prací ateliéru Supermédií Vysoké školy uměleckoprůmyslové v Praze

místo: Hala 17 v Pražské tržnici 13. 6.-22. 6. 2017 otevřeno denně od 10.00 do 18.00

vernisáž: 14. 6. 2017 od 19.00 kurátorka: Natálie Drtinová architekt výstavy: Vojtěch Šaroun grafický design: Olbram Pavlíček

Vystavující umělci a umělkyně: Markéta Kosinová, Ladislav Kyllar, Marie Lukáčová, Andrea Mikysková, Michaela Munzarová, Olbram Pavlíček, Anna Pospíšilová Fine Line je skupinová výstava letošních absolventů ateliéru Supermédií Vysoké školy uměleckoprůmyslové pod vedením Davida Kořínka a Milana Mikuláštíka, která představuje závěrečné diplomové a bakalářské práce.

V pracích jednotlivých umělců se často můžeme setkat s díly zabývajícími se velmi odlišnými tématy, avšak studenty Supermédií – krom jejich vyjadřovacích prostředků – spojuje jejich balancování na jistém rozmezí. Někteří se zabývají otázkou reality, iluze a tenkou hranicí mezi těmito dvěma pojmy. Skrze svá díla si představují alternativní současnosti a blízké budoucnosti, jiní naopak přivádějí do současnosti vzpomínky na doby minulé.

Nemalá část se věnuje prolínání umělecké sféry s jinými oblastmi, zejména se světem módy. To je příznačné i pro samotnou lokaci této výstavy – hala 17, která se na deset dní promění ve výstavní prostory, totiž donedávna bývala sídlem jednoho z nejvyhlášenějších pražských secondhandů. Kromě výstavy Fine Line bude v prostorách této haly zároveň probíhat výstava semestrálních prací studentů z výměnného programu Erasmus.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Galerie a muzea - Praha 7 Akce v MČ Praha 7

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Supermédia: Fine Line...

Hotel Karlín Praha 8 (570 metrů)

Extol Inn Praha 7 (639 metrů)

Doporučené akce v Praze

Akce v Praze na Jiný den?

V okolí doporučujeme...

Prašná brána Prašná brána Praha 1 (1 768 m)
Žižkovská věž Žižkovská věž Praha 3 (1 969 m)
Kavárna Kaaba Kavárna Kaaba Praha 2 (2.3 km)