MINT Weekend Market

MINT Weekend Market

Adresa:

Praha 7, Bubenské nábř. 306/13

Termín: 27.5.2017
Vstupné:

zdarma

27květen sobota 09:00

Žánr: výstavydesign styl móda marketMINT


Od loňského podzimu, kdy MINT: Weekend Market otevřel v Pražské tržnici halu č. 13, do ní pravidelně každou sobotu zve milovníky módy, designu i delikates k opakovaným návštěvám.

V těchto alternativních prostorách módní galerie se vystřídalo mnoho současných tvůrců, aby své umění představili tisícům návštěvníků. Jarní pokračování příběhu MINT: Weekend Market navazuje na předchozích 25 sobotních trhů a láká všechny, kteří hledají osobitou a zajímavou módu a design. 

Sobotní program obdivovatelů české autorské tvorby se od loňského podzimu nemění. Adresa haly č. 13 v Pražské tržnici v Holešovicích se stává pro alternativní svět módy a designu cílem, k němuž směřují kroky těch, kteří nechtějí splývat s davem a vyhledávají osobitost i nápaditý styl.

Hala č. 13 nenabízí pouze alternativu k objevování módy a designu, ale také alternativní způsob trávení volného času. Kde jinde můžete na jednom místě objevovat unikátní kousky do svého šatníku, zúčastnit se inspirativních workshopů podbarvených produkcí DJ S-bishe, popíjet kávu s přáteli v MINT MIND kavárně i nacházet nové známé.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Podobné akce

Ubytování v okolí akce MINT Weekend Market

Hotel Karlín Praha 8 (570 metrů)

Extol Inn Praha 7 (639 metrů)

Doporučené akce v Praze

Akce v Praze na Jiný den?

V okolí doporučujeme...

Prašná brána Prašná brána Praha 1 (1 768 m)
Žižkovská věž Žižkovská věž Praha 3 (1 969 m)
Kavárna Kaaba Kavárna Kaaba Praha 2 (2.3 km)