Čáry, máry, fuk – světlo, pohyb, zvuk

Čáry, máry, fuk – světlo, pohyb, zvuk

Adresa:

Praha 3, Husitská 24

Termín: 2.6.2017
Vstupné:

300 Kč symbolické kurzovné

2červen neděle 14:00

Žánr: divadlotanec


Anotace:

Intenzívní dětský workshop
3.-5. listopadu 2017

Dřímá ve Vašich dětech budoucí divadelník nebo tanečník? Nechte jejich talent rozvinout na našem intenzivním workshopu pro mladé tanečníky, hudebníky, scénografy a světelné designéry. V divadle PONEC probudí nejen svou fantazii, ale vyzkouší si i různé technické kousky a výtvarné divadelní přístupy pod vedením profesionálních umělců. 

Pro připravovanou dílnu festiválku ČÁRY, MÁRY, FUK – SVĚTLO, POHYB, ZVUK, hledáme děti ve věku 11-15 let, které se věnují tanci, hudbě, nebo se aktivně zajímají o scénografii a světelný design. Dílna je vhodná pro děti, které již mají zkušenost v jedné z výše uvedených oblastí (min. 3 roky) a jsou schopné pracovat v týmu i samostatně. Děti budou mít jedinečnou možnost tvořit ve skutečném divadelním prostředí, s profesionální technikou pod dohledem předních českých umělců.

Během třídenní dílny vytvoříme čtyři dětské týmy, které budou pracovat pod vedením choreografky Věry Ondrašíkové, hudebníka Stanislava Abraháma, scénografky Jitky Pospíšilové, výtvarníka a tanečníka Michala Heribana a choreografky Lindy Stránské.

Tvůrčí proces bude směřovat k vytvoření krátké choreografie, propojující tanec, kostým, světlo a zvuk, a vyvrcholí veřejnou prezentací 5. listopadu ve 14:00 v divadle PONEC.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Čáry, máry, fuk –...

Hotel Ostaš Praha 3 (254 metrů)

PENZION Křižíkova Praha 8 (408 metrů)

Doporučené akce v Praze

Akce v Praze na Jiný den?

V okolí doporučujeme...

Žižkovská věž Žižkovská věž Praha 3 (885 m)
Prašná brána Prašná brána Praha 1 (1 068 m)
Kavárna Kaaba Kavárna Kaaba Praha 2 (1 022 m)