Čáry, máry, fuk – světlo, pohyb, zvuk

Čáry, máry, fuk – světlo, pohyb, zvuk

Adresa:

Praha 3, Husitská 24

Termín: 5.11.2017 v 14:00 hod. (neděle)
Vstupné:

300 Kč symbolické kurzovné

5listopad neděle 14:00

Žánr: divadlotanec


Pro připravovanou dílnu festiválku Čáry, máry, fuk – světlo, pohyb, zvuk, který se uskuteční v rámci 29. ročníku festivalu TANEC PRAHA, hledáme děti ve věku 11 až 15 let, které se věnují tanci, hudbě, nebo se aktivně zajímají o scénografii a světelný design.

Naším hlavním cílem je vytvoření čtyř dětských týmů, které budou po dobu tří dnů pracovat pod vedením choreografky Věry Ondrašíkové, hudebníka Stanislava Abraháma, scénografky Jitky Pospíšilové a dalších umělců. Tvůrčí proces bude směřovat k vytvoření krátké choreografie, propojující tanec, kostým, světlo a zvuk, a vyvrcholí veřejnou prezentací v divadle PONEC.

Dětem nabízíme možnost tvořit v profesionálním divadelním prostředí, s profesionální technikou pod dohledem předních českých umělců.

Hledáme děti s minimálně tříletou zkušeností v jednom z výše uvedených oborů, a se schopností práce v týmu i samostatně.

Budeme rádi, když nám doporučíte, nebo předáte náš kontakt, svým žákům, kteří by se na tento projekt dle Vašeho názoru hodili a měli o něj zájem. V případě zájmu, nebo jakýchkoliv dotazů nás prosím kontaktujte e-mailem na adrese festivalek@tanecpraha.eu.

Doporučujeme Divadla - Praha 3 Akce v MČ Praha 3

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Čáry, máry, fuk –...

Hotel Ostaš Praha 3 (254 metrů)

PENZION Křižíkova Praha 8 (408 metrů)

Doporučené akce v Praze

Akce v Praze na Jiný den?

V okolí doporučujeme...

Žižkovská věž Žižkovská věž Praha 3 (885 m)
Prašná brána Prašná brána Praha 1 (1 068 m)
Kavárna Kaaba Kavárna Kaaba Praha 2 (1 022 m)