Bezstarostná jízda

Bezstarostná jízda

Adresa:

Praha 1, Kampa

Termín: 21.5.2017
Vstupné:

zdarma

21květen neděle 12:00

Žánr: sportzdarma


3. ročník Bezstarostné jízdy, kterou ocení nejen bikeři, skejťáci, longboardisti, scooteři, další milovníci kolečkových strojů, ale i pěší.

Hlavním bodem programu je Freestyle BMX show, SK8 show a Freestyle Scooter show na U-rampě v čele s profesionálním českým bikerem Janem Valentou, několikanásobným mistrem světa a České republiky v disciplíně BMX Vert ramp.

Dalším lákadlem je parkourové vystoupení. Veškeré disciplíny je možné vyzkoušet a využít půjčovnu kol, skateboardů, longboardů a koloběžek. Akci pořádá nezisková organizace DĚLEJ CO TĚ BAVÍ ve spolupráci s BESIPEem a Magistrátem hlavního města Prahy.

Bezstarostná jízda společně s Pražským výběhem, Move Festem jsou součástí SPORT FESTU, který se uskuteční ve stejný den na stejném místě.

SPORT FEST je nabitý netradičními sporty, jako jsou sportovní šerm, lukostřelba, jachting, indoboord, slackline, pole dance, workout, trénování carving oblouku, tai chi a další. Všechny sporty je možné si zdarma vyzkoušet a vyslechnout si cenné rady od odborníků v dané oblasti.

Akci pořádá nezisková organizace DĚLEJ CO TĚ BAVÍ ve spolupráci s Městskou částí Praha 1 a Magistrátem hlavního města Prahy.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Bezstarostná jízda

Hotel Kampa Garden Praha 1 (106 metrů)

Hotel U Zlatých nůžek Praha 1 (168 metrů)

Doporučené akce v Praze

Akce v Praze na Jiný den?

V okolí doporučujeme...

Karlův most Karlův most Praha 1 (227 m)
Národní divadlo Národní divadlo Praha 1 (517 m)
Café Louvre Café Louvre Praha 1 (810 m)