Mike Bonanno ze skupiny The Yes Men v Praze

Mike Bonanno ze skupiny The Yes Men v Praze

Adresa:

Praha 1, Mariánské náměstí 1

Termín: 20.5.2017
Vstupné:

80,-

20květen sobota 19:00

Žánr: filmprojekcediskuzesetkání


Přijďte 20. května v 19:00 do Městské knihovny v Praze na projekci filmu The Yes Men Are Revolting a diskuzi s jedním z „Yesmenů“ Mikem Bonannem.

V roce 2003 se v USA zrodil nový fenomén – Igor Vamos alias Mike Bonano a Jacques Servin řečený Andy Bichlbaum vyrazili v přestrojení za představitele WTO (Světové obchodní organizace) přednášet zástupcům textilních korporací o možnosti ovládat zaměstnance v zemích třetího světa pomocí speciálního obleku, který umí na dálku dát líným dělníkům elektrošok a probrat je tak k vyšším výkonům.

To vše mohl manažer sledovat na televizoru umístěném na části manažerské kombinézy připomínající obří zlatý penis. Při další mystifikační akci rozdali na začátku přednášky posluchačům hamburgery, aby je v následné powerpointové prezentaci postupně zasvěcovali do tajů geniálního vynálezu, RE-burgeru, recyklovaného hamburgeru vyráběného z lidských exkrementů na západě určeného pro chudé obyvatele rozvojového světa.

Celosvětový ohlas si vysloužili akcí, při níž v přestrojení za mluvčí americké chemické korporace Daw chemicals, ohlásili v přímém přenosu BBC, že se firma konečně rozhodla odškodnit oběti bhópálské havárie – největší světové průmyslové katastrofy všech dob.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Mike Bonanno ze skupiny...

Hotel U Tří bubnů Praha 1 (122 metrů)

Hotel Praha 1 (125 metrů)

Doporučené akce v Praze

Akce v Praze na Jiný den?

V okolí doporučujeme...

Staroměstské náměstí Staroměstské náměstí Praha 1 (208 m)
Pražský Orloj Pražský Orloj Praha 1 (244 m)
Café Louvre Café Louvre Praha 1 (608 m)