Against Me! v Praze

Against Me! v Praze

Adresa:

Praha 1, Štěpánská 61

Termín: 26.6.2017
Vstupné:

420,-/ 490,-

26červen pondělí 20:00

Žánr: koncertypoprockpunk

Umělci: Against Me!


AGAINST ME! VYDALI LONI V ZÁŘÍ NOVÉ ALBUM SHAPE SHIFT WITH ME NA TOTAL TREBLE / INGROOVES. ALBUM JE DALŠÍ DESKOU SKUPINY PO SKVĚLÉM, KRITIKOU VELMI KLADNĚ HODNOCENÉM ALBU TRANSGENDER DYSPHORIA BLUES, KTERÉ KAPELA ZAHRÁLA I V PRAZE A LETOS 26.ČERVNA SE TAM VRÁTÍ S NOVOU DESKOU. 

Album nahrál a míchal zvukový inženýr Marc Jacob Hudson (Taking Back Sunday, Saves The Day) ve studiu Rancho Recordo. Shape Shift With Me je sedmé album Against Me! Zpěvačka Laura Jane Grace psala nové písničky od srdce s přímočarou upřímností, bez jakýchkoliv metafor a jinotajů. Je to album o lásce, o citu, který zasahuje nás všechny, ale textům Laury se posledních dvacet let téma lásky vyhýbalo. 

Grace říká: “Já byla vždycky v punkové kapele, od které se čekalo, že bude politická. Nikdy jsem neměla pocit, že mám možnost psát písničky o svých citech a lásce. Proto mě to teď takhle přitahuje.” 

Album Shape Shift With Me je do jisté míry koncepční album o cestování po světě, zamilovávání se a “odmilovávání”se. Grace má v příběhu roli vypravěčky. 

Against Me! je kapela, která se chechtá nebezpečí a překračuje všechna pravidla.Za mikrofonem stojí Laura Jane Grace a jejich nejnovější album Transgender Dysphoria Blues vyšlo v lednu 2014. Název jejich šesté desky vám nabízí...

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

O akci jsme již napsali...

Hudební kluby - Praha 1 Akce v MČ Praha 1

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Against Me! v Praze

Apartments Václavské náměstí Praha 1 (30 metrů)

Capital Apartments Praha 1 (122 metrů)

Doporučené akce v Praze

Akce v Praze na Jiný den?

V okolí doporučujeme...

Prašná brána Prašná brána Praha 1 (674 m)
Pražský Orloj Pražský Orloj Praha 1 (707 m)
Café Louvre Café Louvre Praha 1 (469 m)