Against Me! v Praze

AGAINST ME! VYDALI LONI V ZÁŘÍ NOVÉ ALBUM SHAPE SHIFT WITH ME NA TOTAL TREBLE / INGROOVES. ALBUM JE DALŠÍ DESKOU SKUPINY PO SKVĚLÉM, KRITIKOU VELMI KLADNĚ HODNOCENÉM ALBU TRANSGENDER DYSPHORIA BLUES, KTERÉ KAPELA ZAHRÁLA I V PRAZE A LETOS 26.ČERVNA SE TAM VRÁTÍ S NOVOU DESKOU. 

Album nahrál a míchal zvukový inženýr Marc Jacob Hudson (Taking Back Sunday, Saves The Day) ve studiu Rancho Recordo. Shape Shift With Me je sedmé album Against Me! Zpěvačka Laura Jane Grace psala nové písničky od srdce s přímočarou upřímností, bez jakýchkoliv metafor a jinotajů. Je to album o lásce, o citu, který zasahuje nás všechny, ale textům Laury se posledních dvacet let téma lásky vyhýbalo. 

Grace říká: “Já byla vždycky v punkové kapele, od které se čekalo, že bude politická. Nikdy jsem neměla pocit, že mám možnost psát písničky o svých citech a lásce. Proto mě to teď takhle přitahuje.” 

Album Shape Shift With Me je do jisté míry koncepční album o cestování po světě, zamilovávání se a “odmilovávání”se. Grace má v příběhu roli vypravěčky. 

Against Me! je kapela, která se chechtá nebezpečí a překračuje všechna pravidla.Za mikrofonem stojí Laura Jane Grace a jejich nejnovější album Transgender Dysphoria Blues vyšlo v lednu 2014. Název jejich šesté desky vám nabízí...

O akci jsme již napsali...

Doporučujeme Hudební kluby - Praha 1 Akce v okolí

Umělci: Against Me!

Související novinky

Máš k tomu co říct?

...tak to řekni

Za tvůj názor budeme rádi. Nejprve se ale přihlaš.