Young Film Fest

Young Film Fest

Termín: 7.5.2017
Vstupné:

120

7květen neděle 09:00

Žánr: workshop filmfestival


Je ti 12-14 let a baví tě film? Vyber ten nejlepší a staň se součástí mezinárodního filmového dne!

Young Film Fest je celoevropský festival, který se koná ve stejný den v 31 státech Evropy a letos poprvé v Česku! Zhlédni 3 nejlepší filmy za poslední rok a rozhodni, který je vítěz! Jedinečná příležitost dostat se do světa filmu, vyjádřit svůj názor, poznat se s novými kamarády a zažít zábavu.

Kromě filmů tě čeká i bohatý doprovodný program, v rámci kterého si můžeš vybrat ze 3 workshopů:

Zvuková a dabingová experimentální dílna – Zvuk ve filmu nevidíš, a tak tě asi nenapadne, že tvoří podstatnou část celkového díla. Dodej filmu šťávu, nahraj zvukové efekty a namluv animovanou postavu!

Herecký workshop – Zajímalo tě někdy, jak vypadá práce herce? Není to jenom procházka po červeném koberci a davy fanoušků, ale i pořádná dřina. Zažij si to na vlastní kůži!

Digitální svět – Co se stane, když se přes telefon připojíš na wifi, lajkneš příspěvek svého kamaráda nebo hodíš fotku na instáč? Interaktivní workshop ti ukáže, kam až může zasáhnout dnešní virtuální svět.

Vrcholem dne bude závěrečné hlasování, v rámci kterého budeš mít jedinečnou příležitost se dostat do nové vzducholodě nad DOXem!

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Hudební kluby - Praha 7 Akce v MČ Praha 7

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Young Film Fest

LEON Hotel Praha 7 (138 metrů)

Extol Inn Praha 7 (307 metrů)