Š-p-e-r-k

Š-p-e-r-k

Adresa:

Praha 1, Vojtěšská 3

Termín: 19.4.2017 19.6.2017
Vstupné:

zdarma

19dub - 19čer celý den

Žánr: výstavydesign


Představujeme nastupující generaci českých šperkařů. Jak se dělá šperk? Co stojí za procesem šperkařské tvorby? Jaké materiály, tvary nebo přístupy jsou v oblasti šperku aktuální?

To vše se dozvíte na výstavě v GALERII CZECHDESIGN, která přibližuje to nejlepší ze současné produkce mladých designérů v oblasti šperku. Poodhaluje také proces jejich vzniku a umožňuje tak nahlédnout i trochu dál než jen na obchodní pulty. Převážnou část vystavených exponátů je možné také zakoupit.

Vystavující: Karla Olšáková, Markéta Kratochvílová, Adéla Doušová Schicker, Adéla Fejtková, Jakub Křelina, Alžběta Dvořáková, Klára Chrudinová, Eva Růžičková, Veronika Watzková, Kateřina Matěchová, Mariana Berec, Ruda Rusňák, Lucie Zemanová, Hanuš Lamr, Veronika Viktorie, Klára Šípková, Hana Polívková, Kristýna Malovaná, Nastassia Aleinikava, Adéla Pečlová, Eliška Lhotská, 2D3D, Zuzana Holáňová (Shit happens), Jitka Molerová, Petra Arbetová (Bepart studio), Michaela Gorcová, Jara Design, Eva Hegedusová, Iveta Kroupová a Minka (Martina Klbečková).

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Galerie a muzea - Praha 1 Akce v MČ Praha 1

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Š-p-e-r-k

Hostel Praha 2 (82 metrů)

Hotel Caesar Prague Praha 1 (156 metrů)

Doporučené akce v Praze

Akce v Praze na Jiný den?

V okolí doporučujeme...

Národní divadlo Národní divadlo Praha 1 (423 m)
Karlův most Karlův most Praha 1 (1 049 m)
Café Louvre Café Louvre Praha 1 (541 m)