Š-p-e-r-k

Představujeme nastupující generaci českých šperkařů. Jak se dělá šperk? Co stojí za procesem šperkařské tvorby? Jaké materiály, tvary nebo přístupy jsou v oblasti šperku aktuální?

To vše se dozvíte na výstavě v GALERII CZECHDESIGN, která přibližuje to nejlepší ze současné produkce mladých designérů v oblasti šperku. Poodhaluje také proces jejich vzniku a umožňuje tak nahlédnout i trochu dál než jen na obchodní pulty. Převážnou část vystavených exponátů je možné také zakoupit.

Vystavující: Karla Olšáková, Markéta Kratochvílová, Adéla Doušová Schicker, Adéla Fejtková, Jakub Křelina, Alžběta Dvořáková, Klára Chrudinová, Eva Růžičková, Veronika Watzková, Kateřina Matěchová, Mariana Berec, Ruda Rusňák, Lucie Zemanová, Hanuš Lamr, Veronika Viktorie, Klára Šípková, Hana Polívková, Kristýna Malovaná, Nastassia Aleinikava, Adéla Pečlová, Eliška Lhotská, 2D3D, Zuzana Holáňová (Shit happens), Jitka Molerová, Petra Arbetová (Bepart studio), Michaela Gorcová, Jara Design, Eva Hegedusová, Iveta Kroupová a Minka (Martina Klbečková).

Doporučujeme Galerie a muzea - Praha 1 Akce v okolí
 • Divadlo Kampa

  Nejoblíbenější divadlo poblíž

  Divadlo Kampa
  Praha 1, Nosticova 2a

 • Studio Ypsilon

  Nejoblíbenější divadlo poblíž

  Studio Ypsilon
  Praha 1, Spálená 16

Máš k tomu co říct?

...tak to řekni

Za tvůj názor budeme rádi. Nejprve se ale přihlaš.