Scintilla tour live

Beata Hlavenková – piano, voc, samples

Anders Aarum – rhodes, keys

Miloš Dvořáček – percussion

Amerikou i Evropou vyškolená klávesistka Beata Hlavenková si už vybudovala takové renomé, že si na svou poslední desku Scintilla mohla pozvat hudebníky věhlasu amerického klarinetisty a skladatele soudobé hudby Evana Ziporyna (jehož spolupráce si váží Steve Reich, Yo-Yo Ma, Kronos Quartet či Iva Bittová), dále kanadskou trumpetistku Ingrid Jensen, mezinárodně uznávaného českého violoncellistu Jiřího Bártu a britského písničkáře Justina Lavashe.

Album Scintilla představí Hlavenková živě s norským pianistou Andersem Aarumem, který na nahrávce pracoval také jako koproducent, a s jedinečným Milošem Dvořáčkem.

Beata Hlavenková je přední česká pianistka a skladatelka, která je kromě svojí triové tvorby známá také spoluprácí například s Ingrid Jensen, Richem Perrym nebo Lenkou Dusilovou. Harmonická barevnost, dynamika a kreativita slibuje...
Anders Aarum is a Norwegian jazz pianist, known from numerous albums and international collaborations like Sonny Simmons, Ola Kvernberg, Tine Asmundsen, Sigurd Køhn, Børre Dalhaug, Nora Brockstedt and Even Kruse Skatrud.
Doporučujeme Hudební kluby - Praha 1 Akce v okolí

Máš k tomu co říct?

...tak to řekni

Za tvůj názor budeme rádi. Nejprve se ale přihlaš.