Scintilla tour live

Beata Hlavenková – piano, voc, samples

Anders Aarum – rhodes, keys

Miloš Dvořáček – percussion

Amerikou i Evropou vyškolená klávesistka Beata Hlavenková si už vybudovala takové renomé, že si na svou poslední desku Scintilla mohla pozvat hudebníky věhlasu amerického klarinetisty a skladatele soudobé hudby Evana Ziporyna (jehož spolupráce si váží Steve Reich, Yo-Yo Ma, Kronos Quartet či Iva Bittová), dále kanadskou trumpetistku Ingrid Jensen, mezinárodně uznávaného českého violoncellistu Jiřího Bártu a britského písničkáře Justina Lavashe.

Album Scintilla představí Hlavenková živě s norským pianistou Andersem Aarumem, který na nahrávce pracoval také jako koproducent, a s jedinečným Milošem Dvořáčkem.

Beata Hlavenková je přední česká pianistka a skladatelka, která je kromě svojí triové tvorby známá také spoluprácí například s Ingrid Jensen, Richem Perrym nebo Lenkou Dusilovou. Harmonická barevnost, dynamika a kreativita slibuje...
Anders Aarum is a Norwegian jazz pianist, known from numerous albums and international collaborations like Sonny Simmons, Ola Kvernberg, Tine Asmundsen, Sigurd Køhn, Børre Dalhaug, Nora Brockstedt and Even Kruse Skatrud.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Doporučujeme Hudební kluby - Praha 1 Akce v okolí

Máš k tomu co říct?

...tak to řekni

Za tvůj názor budeme rádi. Nejprve se ale přihlaš.