BLAF Food Fest

Nechte si čvachtat! Vykašlete se na avokáda, freshe a molekulární gastronomii. Vraťte se ke svým kořenům. Tam, kam patříte.

Ke špagetám se svlíkacími párky a kečupem. A ne, opravdu nejde o apríl. Přísaháme. První ročník BLAF Food Festivalu se vám a vašim lačným žaludkům otevře 1. dubna 2017.

Vezměte manžu, mimísky i o trochu větší bejbátka a svoje kámošky těhulky a užijte si den zasvěcený tomu nejlepšímu, co se v útrobách českého internetu nalezlo (a co možná někdo ve svojí kuchyni i zreplikoval). Můžete si u nás poskládat svůj vlastní chlebíček nebo se podívat na expozici těch největších blafů českého internetu a k tomu cucat neodolatelně růžovou malinovku. Bude prostor i pro ochutnávání.

Challenge stánek před vás postaví větší výzvu, než jsou pražené tarantule v Kambodži. Zkusíte totiž kuřecí bábovku nebo knedlíky plněné gumídky a polévky budete dávat po panácích.

Všechno bereme vážně, suroviny jsou z lokálních supermarketů, chlebíčky nabízíme pouze v raw formě, použitá vejce pocházejí z mřížemi chráněných chovů, mléčné výrobky zase z na živočišné produkci nezávislých mlékáren. Nepoužíváme žádné konzervanty nebo sůl, které by neschválila polská potravinářská inspekce a naše uzeniny obsahují naprosto dostačují množství masa. Myslíme i na vegany. Kolem areálu roste dost trávy.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Doporučujeme Hudební kluby - Praha 9 Akce v okolí
 • Divadlo Kampa

  Nejoblíbenější divadlo poblíž

  Divadlo Kampa
  Praha 1, Nosticova 2a

 • RockOpera Praha

  Nejoblíbenější divadlo poblíž

  RockOpera Praha
  Praha 7, Komunardů 306/1

Máš k tomu co říct?

...tak to řekni

Za tvůj názor budeme rádi. Nejprve se ale přihlaš.