Sustainable Fashion Day vol. 4

Praha 7, Tusarova 791/31

18.3.2017 19.3.2017

Další vstupenky

Sustainable Fashion Day vol. 4

SUSTAINABLE FASHION DAY již POČTVRTÉ! Nezávislý event v doprovodném programu Mercedes-Benz Prague Fashion Week tentokrát v multifunkčním prostoru Vnitroblock na Praze 7. Na co se můžete těšit: (1) SHOPPING ZÓNA - desítky značek, které vyrábí módu, doplňky i kosmetiku šetrně a s respektem.

Kompletní seznam prodejců najdete na našich webových stránkách. http://bit.ly/2mVwUlb. (2) RAGWEAR INFO ZÓNA - hrdým sponzorem infozóny, je již podruhé, the first in vegan streetwear, ragwear - v infozóně se můžete na panelové diskuze ve spolupráci Center of Sustainable Management pražské VŠE, semináře a filmy ve spolupráci s Ekotop Film Festival a Center of Sustainable Management pražské VŠE.

První panelovou diskuzi otevře společnost Lindex na téma Accelerating Sustainability. Kompletní program na našich webových stránkách: http://bit.ly/2mn3gsI (3) SWAP PÁRTY - společenská událost roku, přijďte si vyměnit své svršky a třeba i spodky v sobotu večer, aneb nová módička bez jediné koruny (4)

SOUTĚŽ S BRAND - na našich webových stránkách najdete více informací o soutěži o udržitelnou značku budoucnosti http://bit.ly/2kwnyey Hlavní mediální partner: Marianne Mediální partneři: SOFFA Radio Wave green glasses Pravý domácí časopis AQUA ADS

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Doporučujeme Kulturní centra - Praha 7 Akce v okolí
  • RockOpera Praha

    Nejoblíbenější divadlo poblíž

    RockOpera Praha
    Praha 7, Komunardů 306/1

    Rock Opera Praha – První divadlo pro rockery Strhující rockový koncert... zobrazit více


Máš k tomu co říct?

...tak to řekni

Za tvůj názor budeme rádi. Nejprve se ale přihlaš.