Interpol v Praze

Praha 1, Štěpánská 61

9.8.2017 v 20:00 hod. (středa)

790,- v předprodeji, 900,- na místě

Přidat do mého kalendáře

Další vstupenky na Rock/Pop

Interpol v Praze

Interpol oslaví patnácté výročí vydání svého debutového alba Turn On The Bright Lights odehráním celé této desky během svého letošního letního samostatného turné a vystoupení na festivalech. Lístky na koncert v pražském Lucerna Music Baru za 790,- Kč + poplatky budou v prodeji od pátku 27.ledna. Omezený počet lístků bude však k dispozici v exkluzivním fanouškovském předprodeji již od středečního rána na interpolnyc.com. Na místě v den koncertu budou vstupenky za 900,- Kč.

Interpol vznikli v New Yorku v roce 1997, kdy kytarista Daniel Kessler najal basáka Carlose Denglera a zpěváka/kytaristu Paula Bankse a založili kapelu. V roce 2002, se Samem Fogarinem na bicí, podepsali smlouvu s Matador Records a vydali album Turn On The Bright Lights, které skončilo v anketě časopisu NME o nejlepší album roku 2002 na desátém místě, zatímco Pitchfork ho zvolil albem roku #1.

Během dalších patnácti let Interpol sklízeli komerční i kritické úspěchy po celém světě a vydali čtyři další alba, která bodovala v žebříčcích Billboard 200; získali mnoho nadšených recenzí od časopisu Rolling Stone k TIME; vystoupili v prestižních televizních programech včetně Late Show with David Letterman a Conan a zahráli na největších festivalech jako Coachella, Lollapalooza a Primavera. 

Alba Turn On The Bright Lights se dodnes prodalo přes milion kusů a je to i nadále jeden z nejkomplexnějších, melodických a nezapomenutelných debutů. 

Kapela (Banks, Kessler & Fogarino) momentálně pracuje v New Yorku na novém hudebním materiálu, který by měl být vydán u Matador Records v roce 2018. 

Interpol je americká indie-rocková skupina pocházející z New Yorku. Mezi její současné členy patří Paul Banks (zpěv, kytara), Daniel Kessler (kytara),a Sam Fogarino (bicí).Skupina vznikla v roce 1997, o čtyři roky později vydala...

O akci jsme již napsali...

Doporučujeme Hudební kluby - Praha 1 Akce v okolí

Umělci: Interpol

Související novinky

Máš k tomu co říct?

...tak to řekni

Za tvůj názor budeme rádi. Nejprve se ale přihlaš.