The Dire Straits Experience

The Dire Straits Experience

Adresa:

Praha 1, Štěpánská 61

Termín: 31.5.2017 v 20:00 hod. (středa)
Vstupné:

790 Kč

31květen středa 20:00

Žánr: koncertyRockPop

Umělci: The Dire Straits Experience


The Dire Straits Experience - Lucerna - Velký sál - 31.5.2017 v 20:00

Slavná britská kapela The Dire Straits slaví 40 let od svého založení, 40 let od doby, kdy první velký hit „Sultans of Swing“ obletěl zeměkouli a umístil se na prvních místech světových žebříčků. V 80. letech tyto hitparádové žebříčky ovládly další kultovní písně jako „Brothers In Arms“, „Money for nothing“, „Calling Elvis“,“Romeo and Juliet“,“Walk of Life“,“So far away“ a zasněná “Private Investigations“. Skladby Dire Straits patřily k nejoblíbenějším na televizním kanálu MTV, který jako první v 80. letech mapoval světovou hudební scénu.

Po odchodu legendárního Marka Knopflera v 90. letech kapela pokračuje pod hlavičkou The Dire Straits Experience v sestavě, ve které částečně působí původní členové z 80.let. Frontmanem kapely je Markovi Knopflerovi stylově velmi podobný kytarista a zpěvák Terence Rais. V sestavě působí saxofonista - držitel ceny Grammy Chris White, na bicí hraje Chris Whitten, a na klávesy Simon Carter. 

Na konci května se můžete poprvé těšit na premiérové vystoupení The Dire Straits Experience v pražské Lucerně.

Po odchodu legendárního Marka Knopflera v 90. letech kapela The Dire Straits pokračuje pod hlavičkou The Dire Straits Experience v sestavě, ve které částečně působí původní členové z 80. let.Frontmanem kapely je Markovi...

Podobné akce

Doporučené akce v Praze

Akce v Praze na Jiný den?

V okolí doporučujeme...

Prašná brána Prašná brána Praha 1 (716 m)
Pražský Orloj Pražský Orloj Praha 1 (796 m)