The Dire Straits Experience

The Dire Straits Experience

Adresa:

Praha 1, Štěpánská 61

Termín: 31.5.2017
Vstupné:

790 Kč

31květen sobota 20:00

Žánr: koncertyRockPop

Umělci: The Dire Straits Experience


The Dire Straits Experience - Lucerna - Velký sál - 17.2.2018 v 20:00

Slavná britská kapela The Dire Straits slaví 40 let od svého založení, 40 let od doby, kdy první velký hit „Sultans of Swing“ obletěl zeměkouli a umístil se na prvních místech světových žebříčků. V 80. letech tyto hitparádové žebříčky ovládly další kultovní písně jako „Brothers In Arms“, „Money for nothing“, „Calling Elvis“,“Romeo and Juliet“,“Walk of Life“,“So far away“ a zasněná “Private Investigations“. Skladby Dire Straits patřily k nejoblíbenějším na televizním kanálu MTV, který jako první v 80. letech mapoval světovou hudební scénu.

Po odchodu legendárního Marka Knopflera v 90. letech kapela pokračuje pod hlavičkou The Dire Straits Experience v sestavě, ve které částečně působí původní členové z 80.let. Frontmanem kapely je Markovi Knopflerovi stylově velmi podobný kytarista a zpěvák Terence Rais. V sestavě působí saxofonista - držitel ceny Grammy Chris White, na bicí hraje Chris Whitten, a na klávesy Simon Carter. 

Na konci května se můžete poprvé těšit na premiérové vystoupení The Dire Straits Experience v pražské Lucerně. Následně se The Dire Straits vrátí v únoru příštího roku.

Po odchodu legendárního Marka Knopflera v 90. letech kapela The Dire Straits pokračuje pod hlavičkou The Dire Straits Experience v sestavě, ve které částečně působí původní členové z 80. let.Frontmanem kapely je Markovi...

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Hudební kluby - Praha 1 Akce v MČ Praha 1

Podobné akce

Ubytování v okolí akce The Dire Straits...

Apartments Štěpánská Praha 1 (91 metrů)

Aparthotel Lenka Praha 1 (93 metrů)

Doporučené akce v Praze

Akce v Praze na Jiný den?

V okolí doporučujeme...

Prašná brána Prašná brána Praha 1 (716 m)
Café Louvre Café Louvre Praha 1 (558 m)