Praha 5, Radlická 117

5.12.2016

Zdarma

Další vstupenky

Mikulášská v Kostkolandu, světě LEGO® kostiček

Mikuláš s čertem a andělem letos zavítá i do pražského Kostkolandu v Galerii Butovice, největší herny a muzea kostiček v České republice. V pondělí 5. prosince od 15 hodin tady na děti čeká spoustu zábavy, předvánoční soutěže a hry, ale i mikulášské dárečky.

Větší děti si mohou pohrát s klasickou stavebnicí LEGO®, ale ani ti nejmenší nepřijdou zkrátka – do herny byly přidány tisíce dílků stavebnice Duplo i veliké postavičky z dílků stavebnice pro nejmenší. Kromě herny, která nabízí stovky tisíc nejrůznějších kostiček různých edicí stavebnic, si děti mohou prohlédnout i obměněnou výstavu obrovských LEGO® modelů. Tím největším je interaktivní kolejiště, kde mohou děti sami ovládat vláčky.

Velkou oblibu mají ale i modely pirátských lodí a ostrovů s poklady, tradiční české hrady nebo pohádkový hrad s princeznami a kočáry. 5. prosince bude v Kostkolandu pro děti připraveno malování na obličej, tvořivé dílničky, zábavné soutěže o dárky i návštěva Mikuláše se svými pomocníky, kteří rádi uslyší říkanky a zpívánky nejen o předvánočním čase, ale i o hrách, hračkách nebo stavebnicích.

Mikulášská 5. 12. 2016, 15:00 – 19:00 Vstupné: zdarma OC Galerie Butovice: Radlická 117, Praha 5 Kostkoland Otevřeno denně od 9:00 do 21:00 Vstupné do herny: zdarma Vstupné do expozice: 100 Kč dospělý, 50 Kč dítě, 200 Kč rodinné vstupné OC Galerie Butovice: Radlická 117, Praha 5

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Doporučujeme Kulturní centra - Praha 5 Akce v okolí
  • Švandovo divadlo

    Nejoblíbenější divadlo poblíž

    Švandovo divadlo
    Praha 5, Štefánikova 57

    Divadlo osobních výpovědí. Divadlo, které klade otázky. Divadlo, které... zobrazit více


Máš k tomu co říct?

...tak to řekni

Za tvůj názor budeme rádi. Nejprve se ale přihlaš.